Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valószínűleg elromlott alaplap...

Valószínűleg elromlott alaplapú laptopról ki lehet még menteni az adataimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. egy hete történt, semmi gond nem volt, zenét hallgattam, aztán egyszer csak kékhalálozott a gép, ezért kinyomtam. Elindítottam újra, de nagyon lassan töltött be (kb. 10 percig tartott, amíg eljutott a jelszó bepötyögése képernyőig), a végén már annyira lefagyott, hogy kikapcsoltam. A következő alkalmakkor, amikor bekapcsoltam lassúbb és lassúbb lett. A végén már azt írta ki hogy valami baj van valamilyen diskkel, majd megjelenített egy sor H betűt egymás alatt. Nem vagyok jártas a témában, így azt szeretném megtudni, hogy érdemes-e még elvinni szervízbe kimenteni az adatokat, vagy kuka?

Illetve, szeretnék venni egy új laptopot (amit főleg játékra - pl. sims, MMORPG-k -, skypolásra használnék), azonban nem tudom, melyik lenne a legmegfelelőbb a célra. Tippek? :)


2014. máj. 17. 15:30
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Itt a Hdd romlott el, nem az alaplap.


Lenovo Y510p

2014. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hdd?
2014. máj. 17. 15:36
 3/4 BM-Striker ***** válasza:
Merevlemez.
2014. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Tehát ha a merevlemez romlott el, akkor még ki lehel halászni az adatokat?
2014. máj. 17. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!