Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne az a videókártya,...

Melyik lenne az a videókártya, amin a mostani játékok ultrán fullhd-n tökéletesen elmennek, és fognak is még egy évig?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam azon, hogy van-e egy szint a vga-knál ami felett már mindegy mennyit költesz rá, a játék nem lesz élvezhetőbb, nem fogsz különbséget tapasztalni.

Az én döntésem egy Sapphire R9 280X toxic-ra esett, ami a kb. 200 ezres gépembe került.


2014. máj. 13. 11:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kingston Hyperx Blu 2x4GB
2014. máj. 13. 21:34
 12/14 Arexol ***** válasza:

16-tól sem lesz több FPS-ed. 8 minden játéknak elég.

VGA-ra gyúrj szerintem.

2014. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szóval játékok szempontjából semmit nem tudok javítani most, mi? :D Csak majd egy jobb vga-val. Viszont azért másra is fogom használni a gépet, mint csak játékra. Egyetemi tanuláshoz is ez lesz befogva, továbbá sok-sok filmnézésre is. Emellett barátnőmnek még szerkesztő, grafikus programok is kellhetnek majd, mivel ipari formatervezőire fog járni. Torrentezni fogok még dögivel, zenéket böngészni stb. Szóval ezért gondoltam ram bővítésre, esetleg ssd-re. Vélemény e téren? :)
2014. máj. 13. 21:43
 14/14 Arexol ***** válasza:

Nézzük sorjában :)

Játék szempontjából én VGA-ra mennék rá elsősorban, a CPU-d és a többi elég jó.

A 280X is combos már, kéttővel meg pláne gamer gép lesz.

Procid K szériás vagy sima?

Film nézés, tanulás, böngészés ennek a gépnek alapjárat.

Grafikai programok, 3D szerkesztők már profitálhatnak a több RAM-ból és SSD-ből...

...profitálhatnak, de hogy őszinte legyek komoly melóhoz venném csak meg.

Amikor én grafikázni kezdtem negyed ilyen gépem nem volt és mindent meg tudtam csinálni.

Ha nagy nyomdai fileok kigyúrására kerül a sor, vagy videót vágsz, akkor vedd meg, jól jön majd.

Zene, torrent, ennek a gépnek nem feladat. Talán kaphat egy másik vinyót amin kaparászhat

a torrent és ha igényes hangcuccod van akkor egy hangkártya belefér, de normál felhasználásra az alaplapi teljesen jó.

Privibe dobj már egy mail címet és megbeszéljük :D

2014. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!