Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mem tudom telepíteni a windows...

Mem tudom telepíteni a windows 7-et, valaki segítene?

Figyelt kérdés

a probléma annyi hogy miután megadom megtörtént a telepítés,megadom a felhasználónevem és jelszavam ,azt írja ,hogy "üdvözöljük",kb 2 másodpercig ,aztán pedig kijelentkezés,leállás.kiveszem a cd-t,újraindul de csak a laptop logoja jön be,fehér csík a bal felső sarokba,majd ez ismétlődik újra meg újra,mintha semmit se telepítettem volna.

a laptopom asus g56jr ,légyszi normális/részletes válaszokat,előre is köszi



#Windows 7 #új #laptop #asus g56jr
2014. máj. 8. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

" megadom a felhasználónevem és jelszavam , "


-ezt,hogy kell érteni,mik ezek

2014. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor van ha speciális karakterrel kezdődik a felhasználóneved, vagy valami hasonló dolgot szenvedett el a winfos. Esetleg a rendszerpartíciót nem formáztad le a telepítőből.
2014. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát amivel belépek a rendszerbe,csak miután megadom őket úgy néz ki,hogy belép,de inkább kijelentkezik és leáll :).elég nagy szopás
2014. máj. 8. 15:27
 4/5 A kérdező kommentje:
hogy kell leformázni?
2014. máj. 8. 15:28
 5/5 A kérdező kommentje:
hopsz,úgy néz ki hogy sikerült,de fingom nincs miért.kivettem 1 speciális karaktert a felhasználónévből de nem az elején volt,szal rejtély :D
2014. máj. 8. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!