Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre a netbookra lehet telepít...

Erre a netbookra lehet telepíteni Windows 8-at?

Figyelt kérdés

[link]

a képernyő felbontás 1024x576, csak emiatt jelzett be a kompatibilitás vizsgáló program, de azt írta ezt lehet állítani, és tényleg van ennél nagyobb is a listában, de ezek szerint ez a maximum



2014. márc. 31. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, csak értelmetlen. Ha képtapizós programokat (izé, appokat...) akarsz, vegyél egy telefont. Alig kisebb, mint ez a gép...
2014. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, csak ahogy az első írja, nem jó ötlet. Erre a gépre én inkább xp-t telepítenék, ha már megvetted, ha még nem vetted meg, ne is vegyed, nem éri meg.
2014. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem, még pár éve vettem, csak most, hogy lejár az xp támogatása, gondoltam felteszek egy újat. esetleg 7 jó lenne rá?
2014. márc. 31. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:

A win 7-hez kevés a RAM.

Én maradnék a win xp-nél ( meg se fogod érezni, hogy nincs támogatás) vagy feltelepítenék egy linuxot

2014. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
miért kevés? nem 1 GB kell?
2014. ápr. 2. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
1 gb az abszolút minimum (igazából 512 mb-tal is lehet használni, de akkor már a bekapcsolás is úgy negyed óráig tart, szóval használhatatlan). 2 gb az ajánlott, azzal már rendesen használható, de akkor is csak office szintű programokra, mert máshoz már kevés lesz a ram. A processzor is gyenge, de itt inkább a memória akadályoz. Maradj az xp-nél és gyűjtögess jobb gépre.
2014. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez a gép úgyis csak office szintű programokra kell, van rendes asztali gépem is, úgyhogy asszem jó lesz a Win 7 :)
2014. ápr. 2. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, hogy ezerszer lassabb lesz, mint az xp, akkor tedd fel a 7-et nyugodtan.
2014. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
végül windows 8.1-et raktam rá, és tökéletesen elégedett vagyok vele
2014. ápr. 4. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!