Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem nem indul be? (többi...

Tajner10 kérdése:

A gépem nem indul be? (többi lent)

Figyelt kérdés
A gépem nem indul be amióta kiszedtem a procit és vissza raktam a hűtővel együtt minden hűtő elkezd forogni de aztán leáll mi lehet a baj?

2014. máj. 4. 13:29
 1/10 halalfalo ***** válasza:

Nekem pár napja ugyanezt csinálta. Előtte még nem láttam ilyet és meg is ijedtem, hogy életemben először szerelőhöz kell vinnem a gépet, ami furcsa, mert mindig mindent én csinálok rajta. Elindítom, felpörög, leáll. És újraindul magától. Ezt párszor megcsinálta. Utána bekapcsolt, de egy 5 perc múlva csíkos lett a kép, leállt, és megint ugyanaz: lindítom, felpörög, leáll, újraindul. Aztán egyszer bekapcsolt, és azóta semmi baja, pedig volt terhelve rendesen! Nem tudom, hogy mi okzta, de nekem

-most laikusan fogalmazva- "megjavult" :D

2014. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem sikerült az a visszaszerelés.
2014. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1# Nekem is pont ilyen problémám volt pár nappal ezelőtt, meg ma reggel.

Valószínűleg elektromos zavar miatt nem indul, itt reggel elment az áram, aztán először újraindult utána be sem kapcsolt, de most itt vagyok.

2014. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
háát nekem se indulbe én az alaplapr gyanakszom mert kiszdetem a ramot és nem sípolt szerintetek lehet az a baj apám segített sajnos
2014. máj. 4. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ha értesz egy picit hozzá akkor szed ki az elemet.Várj egy kicsit.Utána vissza rakod.Igy reseteli a biost.Sokszor szokott takarítás után segíteni.Csak utána újra be kell állítani a beállításokat de az nem nagy ügy.Ez tanács volt nem muszáj megfogadni.
2014. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösi ezt nem is tudtam :)
2014. máj. 4. 15:41
 7/10 A kérdező kommentje:
nem ment sajna a bios reset de a bios-t nem is hozza be
2014. máj. 4. 15:44
 8/10 Kis Peter-IStvan ***** válasza:

Nekem is volt hasonlo , az alaplapra gyanakodtam , mert a tap az 700wattos ami booven sok nekem , de mivel nincsenek cserealkatreszeim elvittem szerelohoz , de csak az alaplapot cpu-val , rammal es videokartyaval , kiderult , hogy az alaplap romlott el .

max 2000ft.ba kerul , hogy megmondjak , de ilyen esetben megeri , mert nem kell spekulalni.

2014. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha a tápod nem minőségi, hanem kb ilyen 700W-os

[link]

akkor sokat ne is várj tőle

2014. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már rendbe raktam és a tápom 400wattos
2014. máj. 8. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!