Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik olcsóbb PC gamepad üti...

Melyik olcsóbb PC gamepad üti azt a bizonyos "tök jó" szintet?

Figyelt kérdés
Eléggé alkalmi játékos vagyok, ezért nem költenék nagyot erre, viszont bosszúságot ingyen se jó kapni, nemhogy pénzért... A tesztekből nekem nem derül ki semmi arról, hogy mennyire szerethetők épp az olcsóbb kontrollerek, arról meg főleg nem, hogy mennyire tartósak közepesen erős kezekben. Eleinte azt hiszem leginkább GTA4-ben venném hasznát. Ott hasal el a dolog, hogy nem lehet egérrel irányítani, a pótmegoldás (ppjoy) meg elég gáz.

2014. ápr. 14. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit költenél rá?
2014. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ideális lenne valami márkátlan, amiről tudni lehet, hogy párezerért hogy úgy mondjam "tök jó". Nem akarok összeghatárt se mondani, de ha kezdjük közelíteni a 10k-t, akkor azért vakarom a fejemet, hogy kell-e nekem játszani... Nem játékos gépem van, húzott IGP-n szokott sikerülni elég élvezhető játékélményt produkálni low-közeli beállításokkal. Csak arról van szó, hogy a billentyű+egér sokszor nagyon nem alkalmas, tehát kell az analóg kar, ami lehetőleg középállásba kerül vissza jövőre ilyenkor is, amikor elengedik, és nem fél kitérésnyi a dead zone meg nem félútnál kicsivel kijjebb küldi a full kitérést.
2014. ápr. 14. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahha..

Én most egy ilyen csöppséget használok: [link] Igazából csak ajánlani tudom.


Nézz itt szét: [link]


Biztos találsz kedvedre valót

2014. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BM-Striker ***** válasza:
2014. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!