Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a gamepad...

Miért nem ismeri fel a gamepad-emet a gép?

Figyelt kérdés

Van egy Genius Maxfire G-08XU gamepad-om és nem ismeri fel semmilyen gép sem mikor az USB-hez csatlakoztatom, a vezérlőpultban és az eszközkezelőben sem látom. Amikor az eszközkezelőben néztem ezt írta a eszközállapotáról: A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)


Régi gépemen XP volt, minden működött rajta gond nélkül és egyik nap csak nem ismerte fel. Most van egy új gépem Windows 7-el, az sem ismeri fel.



2014. márc. 22. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Felkel telepitened gondolom
2014. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy a gamepad rosz mennyi idös is ?
2014. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kell telepíteni, a Genius oldalán sem találok hozzá drivert, meg sehol se, ráadásul lemez sem volt hozzá. Kb. 2008-ban lett véve, újonnan.
2014. ápr. 20. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Gamepadhoz nemszoktak adni telepitö dvd t bizony felkell telepiteni valamit hogy müködjön, eddig milyen windows on használtad és milyen gyakran ? lehet hogy tönkrement a gamepadod hisz 2008 as az mondod ami azt jelenti 6 éves. Azt nevárd hogy örökké tartson valami.
2014. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vittem túlzásba a használatát, eleinte xp-n használtam ott romlott el, win7-em van most, teljesen más géppel itt se jó.
2014. ápr. 24. 17:26
 6/6 A kérdező kommentje:
havonta 1× ha elővettem, de még így is sokat mondok, csak néha még szükségem lenne rá.
2014. ápr. 24. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!