Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hallottam erről a bizonyos...

Hallottam erről a bizonyos VGA sütésről. Szerintetek be válhat?

Figyelt kérdés

Elromlott régi VGA-m de jobb lenne ha működő képes lenne azért, jutyubon láttam jópár magyar videót 10 percig 190-200 fokon be a sütőbe és működött az illetőnek. Szerintetek nekem működne? Azért félek hogy szét durran,mert nekem nem csak az oldalán vannak "kondik" És azokat is letakarni... Szóval hát elég gázos.

Pontosan egy Ati radeon x1650-rol lenne szó. (512mb, DDR2)


2014. ápr. 5. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Zseniális ötlet, csináld meg.
2014. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat várok!!
2014. ápr. 5. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
dobd ki, nem éri meg küszködni vele
2014. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eza baj a mai fiatalsággal, hogy gondolkodás nulla. Látnak valamit, de elhelyezni, megállapítani az információ helyességét nem tudják. Megsülnek, tönkremennek az alkatrészek (bár ez nem fog feltűnni, mert már eleve rossz), ez egy nagy baromság. Működési hőmérsékleteket szoktad nézni gépezés közben? Van közük nagyságrendileg az általad említett, sütőben uralkodó számokhoz? Ha töredékétől is brekepál, akkor ez a hősokk mitől lenne jó neki? Erre jön a válasz, hogy nem tudom, de láttam jutubóóóóóóóóón. Itt a válasz, baromság. Tessék. Gondolom örültél volna, ha működik és ez most csalódás. A valós sikerélmény máshol kezdődik. Tanulj, építs, alkoss, az ad. Nem ez.
2014. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam olyanokon, amiket amúgy is ki kellett dobni. 3-ból 3 szétolvadt.
2014. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Működhet, de nem éri meg. Vagy szétsül mint ahogy írták előttem vagy nem. Ha sikerül is a beavatkozás akkor is 2 hetet ha kibír. Ha hőlégfúvóval a chipet óvatosan megmelegíted az már humánusabb megoldás lenne, de nem ajánlom azt sem. Lökd ki a p*csába és vegyél másikat.
2014. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!