Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy Asrock H61M/U3S3...

Adott egy Asrock H61M/U3S3 alaplap vettem egy új intel celeron G1620 procit bele raktam az alaplapba paszta venti, ram, hdd 4 et sípól a gép pörög a ventilátor de kép az nincs mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
táp egység xfx 550 pro memória is új tesztelt másik gépben azzal sincs probléma előtte az alaplap egy i3 2120 al ment tőkéletesen mi lehet a megoldás hogy életre keltsem a gépet?
2014. ápr. 9. 13:00
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Mikori a BIOS? legalább 2.20 -as kell hozzá, hogy kezelje.

[link]

2014. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó kérdés mert használtan vettem és az illető nem tudja viszont az oldalon az van fent hogy p 2.20 a gyári biosa az alaplapnak és a proci is ezt kéri .:/
2014. ápr. 9. 13:17
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Nem pont ezt kéri, hanem az a minimum verzió amit kér hozzá. Neked a legújabbat kell (ajánlott) majd felraknod (2.40).

Sajnos ez a legrosszabb ami történhet, hogy nem indul. Sok esetben csak helytelen néven ismeri fel. Vagy gyengébb lesz a teljesítménye egy régi BIOS -al.


Viszont most elég nagy a szakadék, mert ez a cerka 3. generációs Ivy Bridge alapú, ami benne volt i3 meg 2. generációs Sandy Bridge.

Amit tehetsz, hogy szerzel egy Sandy Bridge -es procit és azzal felfrissíted a BIOS -t. Csere után már mennie kéne.

Akár az eladót is megkérheted, hátha megvan neki még az az i3. PC szervizek ilyet sajnos jó pénzért csinálnak, így elvesztenéd az árelőnyt, amit a használt cuccal szereztél.

2014. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ezzel én is tisztában vagyok azért nagyon kösz a hasznos válaszokat az illető eladta az i3 procit van egy amd konfigom is megprobálom be cseréltetni egy 2 generácios i5 re aztán ha sikerül bele pakolom a procit az alaplap hogy le tudjam frissíteni a biost.
2014. ápr. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!