Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2-3 napja kaptam egy laptopot,...

2-3 napja kaptam egy laptopot, nem kapcsol be, csak a ventilátor indul el. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Volt egy másik gépem, és az elromlott. most vettünk egy laptopot kb 2 napja. Tegnap még teljesen jól működött és ma reggel is. Aztán hazajöttem a suliból, szerettem volna laptopozni, erre csak a ventilátor indult el, bekapcsoláskor.. se kép, se hang.. mi lehet vele? vírusírtó is most lett rá rakva :/ HEEEELP!

2013. ápr. 15. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki piszkálhatta és leejtette, amíg suliban voltál. Van kistesó a környéken?
2013. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem volt leejtve, csak apa netezett.. mi is ezen csodálkozunk, hogy semmi nem lett vele csinálva.. kistesó sincs, se kutya és semmi egyéb, tehát piszkálva sem volt.. nem értem .. :/
2013. ápr. 15. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
vidd vissza gariztatni
2013. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát sajnos mindenképpen ez fog bekövetkezni :S csak reméltem, hogy ti tudtok valamit :S mert elég sok cucc van már rajta, amire nekem szükségem lenne :SS
2013. ápr. 15. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!