Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tehát ki ment a videokártya!...

Vazze001 kérdése:

Tehát ki ment a videokártya! Vettem bele egy ujjat-bele szereltem és nem megy azóta a vinyóm! Pörög meg minden de nem látja se a rendszer se a Bios! Sata 2es! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
esetleg meghibásodott vagy az ujj vga kártya miatt nem megy?Próbáltam más gépbe ujj vezetékkel,de semmi csak pörög!A kártya meghibásodása előtt minden 100% volt,legalábis sentinel azt írta!Mégegyszer írom 3hónapos!Garancia nincs mert a géppel egybe adták!
2014. ápr. 2. 09:05
1 2
 11/18 Tengor ***** válasza:
100%

Azért kell új táp, mert a mostani megbízhatatlan. Most lehet, hogy megy, lehet hogy 5 perc múlva olyan túlárammal és feszültséggel küldi meg az alkatrészeket, hogy minden (alaplap, CPU, VGA, HDD, RAM) egy az egyben elpukkan és használhatatlan lesz. Persze ez utóbbi szélsőséges eset általában csak az alaplap megy tönkre vagy a VGA, mint ahogy egyszer már bizonyított nálad.

Persze kísérletezhetsz nyugodtan, ha elpukkan a táp nem nekem lesz egy kupac használhatatlan alkatrészem...

2014. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ amint zsebbe tudok nyúlni veszek 1et!

egy negyed óra múlva leszek megint gép előtt,és azért szeretném ha elolvasnád pontosan hogy mi a helyzet mert szerintem elég rosszul fogalmaztam!Én hülye vagyok hozzá,aki válaszol az biztos hogy jobban tudja mint én!

Szóval negyed óra és kezdem az elejétől sorrendbe!

2014. ápr. 2. 10:28
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Tengor: Rögtön két szelvényt vegyél!! :D

eddig hál' istennek nem volt szerencsém ehhez a csodás márkához. fel van egyébként tüntetve a hibatűrés rajta? (elvileg fel kéne) mert lehet érdemes lenne fogyasztóvédelemhez fordulni, ha ilyen tömegbaleseteket okoz a gyártó/forgalmazó

2014. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Na én pontosan akkor rakattam össze a gépem mikor a gta iv kijött!De nem nagyon akarta vinni és vettem egy [link]

Ezt bele tettem persze ezt az alaplapot meg a procit is Phenom x3-as-4gb ram akkor vettem.ment egy 2-3 hónapig utána becsíkozódott a kép és reggelre már semmi!Aztán vettem bele egy geforce 9600gt-t,beleraktam de a vinyót már nem ismerte fel!Ezért elvittem a haverhoz hogy tegyük bele az övébe,de semmi ott se,csak pörög halkan-ismeretlenül!Utána vettem ezt a 80gb idés-t és már több mint egy éve megy! Szóval a táp a kezdetektől fogva benne van,más minden ki lett cserélve!

De ha máséba se ment a vinyó nem is gyanakodtam a tápra hogy az lenne a felelős!

2014. ápr. 2. 10:53
 15/18 Tengor ***** válasza:
100%
Sokan megfeledkeznek a tápról, mert közvetlenül nem ad hozzá a teljesítményhez, nem lesz tőle több FPS. Láttam itt már kérdeződ, aki 200 ezres gépbe bele akart rakni egy 4500 Ft-os tápot (lehet, hogy pont M-Tech-et)
2014. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A táp abból a szempontból lehet felelős, hogy leamortizálja az alkatrészeidet...

Az cseppet sem normális, hogy hol ez, hol az kimegy a gépben. Nekem van egy p2-es muzeális gépem és (még) semmi nem ment tönkre benne. (Na jó, vinyó cserélve lett, de nem az elektronika, hanem a mechanika kopott ki benne.)

Szóval érdemesebb valami megbízhatóbb tápot venni, mert így hosszútávon több tápegység árát is kifizeted a sorozatos alkatrészcserékkel.

2014. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

[link]


A legfelső az enyém!!

2014. ápr. 2. 11:03
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szrintem is rögtön cseréld a tápot! Az az emtek bármikor megathatja magát és kész. Szerintem egy FSP Hexa 400 bőven elég lesz! A VGA is valszeg. a táp miatt halt meg!
2014. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!