Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem elérhető a monitor optimál...

Nem elérhető a monitor optimális felbontása?

Figyelt kérdés
Igazából gondban voltam, hogy hova is tegyem a kérdést, de úgy döntöttem, hogy mivel (szerintem) a monitorral kapcsolatos, így ide teszem, hardverbe. Tehát a problémám, hogy tegnap délelőtt még minden rendben volt, jól működött minden, de mikor este bekapcsoltam a gépet, a felbontásom 1024x768 volt 1920x1080 helyett. Nem volt időm törődni vele, csak a telefont szerettem volna tölteni egy kicsit mielőtt indulok, azért kapcsoltam be a gépet (a bekapcsolás pillanatában rájöttem, hogy 2 méterre van tőlem a töltője). Nézegettem, hátha találok megoldást, de nem úgy tűnik. Ilyenek voltak, hogy nem ismerte fel a monitor nem tudom mijét a gép, és ez okozza a problémát. A monitornak második tulajdonosa vagyok, teljesen kulturáltan érkezett meg, mikor házhoz szállította az előző tulaj. Lemez nem járt hozzá, nem is tudom, hogy adnak-e monitorokhoz. De ha valami illesztőprogram kéne, akkor mi? Egy Asus Radeon HD 7750-esem van, a legfrissebb illesztőprogramot nem egész 10 perce telepítettem, azzal biztos nincs gond. Operációs rendszerem Windows 7 Ultimate x64. A monitor egy LG Flatron W2243S. Nem tudom, ezek mennyire befolyásolják, de azért inkább leírtam. Előre is köszönöm a segítséget.

2013. dec. 23. 18:24
 1/7 macika55 ***** válasza:

[link]

Azt írja van a monitoron egy automata gomb ami beállítja a képet.

2013. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnyomtam, azt írta, hogy "For optimal display change resolution to 1920x1080", tehát ez maximum a kép helyzetét állítja be, ha el lenne csúszva.
2013. dec. 23. 19:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Azóta már újratelepítettem az alaplap illesztőprogramjait és a videokártyáét még egyszer, de nem változott semmi.
2013. dec. 23. 20:04
 4/7 macika55 ***** válasza:
Jobb klikk az asztalon,képernyőfelbontás,ott tudod beállítani.
2013. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ha be tudnám, ott tudnám, de nincs listázva az 1920x1080-as felbontás.
2013. dec. 23. 20:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott.
2013. dec. 23. 23:24
 7/7 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám ha valakinek sikerül leírná nekem?

Köszönöm

2014. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!