Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tehát ki ment a videokártya!...

Vazze001 kérdése:

Tehát ki ment a videokártya! Vettem bele egy ujjat-bele szereltem és nem megy azóta a vinyóm! Pörög meg minden de nem látja se a rendszer se a Bios! Sata 2es! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
esetleg meghibásodott vagy az ujj vga kártya miatt nem megy?Próbáltam más gépbe ujj vezetékkel,de semmi csak pörög!A kártya meghibásodása előtt minden 100% volt,legalábis sentinel azt írta!Mégegyszer írom 3hónapos!Garancia nincs mert a géppel egybe adták!
2014. ápr. 2. 09:05
1 2
 1/18 Tengor ***** válasza:
Tápegység milyen?
2014. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem tartom valószínűnek, hogy a táp lenne gyenge, hiszen ha más gépbe átrakva sem ad a vinyó életjelet akkor a probléma kicsit komolyabbnak tűnik. mivel a bios se látja (másik gépben sem?) akkor részedről menthetetlen. esetleg ha van benned némi kalandvágy és egy pont ilyen típushoz hozzájutsz (mondjuk használtan) akkor megpróbálhatod hogy kicseréled az elektronikáját, hátha az segít és lementhetővé válnak az adatok. de ez inkább haladó kalandoroknak való :))
2014. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Tengor ***** válasza:
#2, az előző VGA-ja is "kiment", most meg a HDD is. Vagy nagyon peches a kérdező, vagy egy újabb M-Tech szedi áldozatait.
2014. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#3 Igazad van, leragadtam a tüneteknél és a betegséget észre sem vettem. :) Végiggondolva valóban elég gyanús. Főleg ("ha géppel egybe adták") akkor lehet ez egy bolti konfig, amibe esélyes, hogy noname táp került.
2014. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
M-tech 420as táp van benne!addig semmi baja nem volt a vinyonak még a videokártya meg nem halt kicseréltem aztán semmi!Nem egy mai gép,de nekem megteszi!Egy geforce 9600 gt 512mb ! Alaplap neve: Gigabyte GA-MA770-UD3 v2.0 (2 PCI, 4 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
2014. ápr. 2. 10:02
 6/18 Tengor ***** válasza:

De mennyire ráhibáztam, irány a lottózó!

Cseréld a tápot mindnél hamarabb egy megbízható típusra! (ha nem vagy biztos a választásban, előtte kérdezz!)

Aztán winyó csere után lehet felmérni, hogy mi sérült még meg.

2014. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja és a gépet én rakattam össze darabokbol,csak akivel össze szereltettem az adott egy év garit!most egy ide vinyo van benne de csörög csattog néha újraindul!Még esetleg a Bios beállitásokat nem nagyon értem,lehet ott van bibi?Ha rádugom a gépre 6kimenet van!Akkor van amelyiken bejön a rendszer van amikor meg még a monitor se!Nem értek hozzá!De nem bírom elhinni hogy rosssz!
2014. ápr. 2. 10:10
 8/18 Tengor ***** válasza:
A táp nem tud neki elég teljesítményt adni. Mi ebben olyan hihetetlen?
2014. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tengor most megy a gép egy szar vinyoval(idés)!

Szóval gondolom másnak nem lehet baja!Kevés lenne az áram a satásnak vagy miért kell ujj táp?

2014. ápr. 2. 10:13
 10/18 A kérdező kommentje:
De eddig tudott?És ha a vga árol lehuznám a plussz csatlakozot akkor az nem Javítana?
2014. ápr. 2. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!