Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két config között dillemázok,...

Két config között dillemázok, ti melyiket javasolnátok?

Figyelt kérdés

Két config-on gondolkozom intel i5 4570 + gtx 770oc , amd fx 8350 + r9 208xoc.

A számítógép elsődlegesen játékra lenne használva, másodsorban munkára (de a word gondolom egy celeron-on is elmegy)


Rengeteget olvastam neten, hogy melyik lenne a jobb befektetés. Az, hogy az amd többet fogyaszt nem zavar, de viszont mellette szól, hogy talán a 8 magot a későbbi játékok kihasználják, mellette van 280x ami GCN architektúra + mantle (amihez nagy reményeket fűznek)

Az intel meg intel :D mindenki tudja, hogy jó, mellette a gtx 770 szintén egy nagyon jó kártya.


Ti mit javasoltok? Melyik configgal "húznám" tovább? Én személy szerinte 4 évre szoktam gépet venni és nem szoktam külön pl.:csak egy új procit venni , az nem zavar a végére már nem mennek olyan jól a játékok.


Kérlek kíméljetek meg az adott márkák fikázásától.



#Intel #AMD #gtx77
2014. ápr. 1. 21:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tuti nem lesz gond, nekem is egy Ivy i5 mellett van egy 6870-es Radeonom.
2014. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!