Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy gamernek nevezhető PC-t...

Egy gamernek nevezhető PC-t szeretnék összerakatni, de egy hónap nézelődés után is tanácstalan vagyok. Lenne itt egy hozzáértő aki ebben tudna segíteni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Eredetileg az itt már bőven szidott computer imperiumon található egyik konfigot néztem ki. 166 ezer összesen amiben bennevan:


processzor

Intel Core i5-4570S 2.9/3.6GHz, 4 mag, 6MB cache, 4. generáció

alaplap ASUS B85M-G, PCI Express 3.0, USB 3.0, SATA-3/6G

memória 8GB 1600MHz DDR3

winchester 1TB 7200rpm, 32MB cache

grafika Gigabyte GeForce GTX 750 1GB DDR5

ház Cooler Master Elite Knight

tápegység Cooler Master 500W

optikai meghajtó DVD-író


Árlista alapján a GTX 750 helyett egy GTX 650 van benne.


Összeraktam ugyanezt a konfigot pcxen de nem jöttem ki olcsóbban, sőt. Bármi tanács, esetleg komplett konfig javaslata lenne valakinek? Előre összeszerelve minden gagyi valamilyen szinten illetve ha valami olcsó abban mindig van valami csavar, ezzel tisztában vagyok. Azt tudom, hogy a 8 giga ramra szükségem van, 4 gigával jelenleg nagyon szenvedek egy szerverfuttatásnál és akkor még finoman fejeztem ki magam.


Célnak a DayZ standalone high hrafikán való futtatását tűztem ki(~50 fps minimum), a keret pedig 180 ezer. Lehetséges ez? (Ha a DayZ nem ismerős szerintem lehet gondolni a BF4 re is habár az mérföldekkel jobban optimalizált)



2014. márc. 21. 02:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, azthiszem ezt igy egy az egyben le is rendelem. Remelem az 500 w eleg lesz neki meg a cpu huzasa utan is. :)
2014. márc. 21. 15:02
 12/13 anonim ***** válasza:
Inkább fsp raider 550w tápnak
2014. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudom én is, hogy az fsp jobb lenne, de amikor pakotam össze, nem találtam meg
2014. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!