Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy NAVON RAPTOR dual...

Vettem egy NAVON RAPTOR dual core-os Tabletet, android 4.2-vel. A wifije eddig kiválóan működött, de egy hónap után (nem sokat használtam) el kezdett vacakolni a wifije. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tölti be a honlapot, bár azt jelzi erős a térerő. Mégsem tölt, csak naggggyon lassan. Néha viszont felgyorsul normális tempóra. Nem tudom mitől függ. A hálózat stabil, teleofnról és PC-ről mindig jól megy wifin.


Vigyem vissza a Media marktba garanciával, vagy valami alapvető hiba lehet?


2014. febr. 11. 10:47
 1/2 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, hogy a telefonom mobil internetét osztom meg, azzal tökéletesen működik!


Mi lehet a hiba? :(

2014. febr. 11. 10:54
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a wifije gyengélkedik a tab-nak,nemtudom de a proceszortol,is függ hogy milyen sebbeséggel tölt be ,szerintem vidd viaza és kérdezd meg mi lehet a baja
2014. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!