Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy laptop, adatokat nem írok mert nem lényeges szerintem, lényeg, hogy kékhalálos lett és nem bírta sokáig 5 percnél tovább, mindig újraindult. Újra tettem az egész rendszert, tök jól futott, aztán befagyott és újra kellett indítanom, de azóta nem tölt be a rendszer mert folyamatosan kékhalált kap. Ezek után arra gondoltam, hogy nem vírus hanem RAM problémája lehet, de csökkentett módban meg tökéletesen fut.

2014. márc. 20. 21:40
 1/2 Tengor ***** válasza:
Lehet RAM, HDD, alaplap is. Live lemezel lehet futtatni RAM és HDD tesztet is. Én azzal kezdeném.
2014. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ram-ra tesztelve, 6/6 teszt átment, everesttel hdd tesztelve, minden rendben van az összes szegmensével, viszont olajfoltos a képernyő és rendes grafikát nemigazán akarja betölteni, így én videókártyára tippelek.
2014. márc. 21. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!