Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SoS! Se kép se hang. Mi lehet...

SoS! Se kép se hang. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szétszedtem a gépet hogy kipucoljam mert 2 éve vetttük és most járt le a gari. Összerakásnál mindent bedugtam és zúg is minden mindennek megy a ventije de se kép se hang. Miért van ez?

2014. márc. 20. 06:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindent jól dugtál össze? Nem csúszott ki valami?
2014. márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát őszintén megmondom nem tudom. 2 ugyanolyan kábel jön ki a tápból, az egyiken 2 a másikon 1 sata power csatlakozó van.Az alaplapból kijővő egyik piros s-ata kábelt biztos jó helyre dugtam. A tápban nem lehet semmi baj mert minden zúg.Csak egyszerűen nem bootol a windows . Bármelyik s-ata power csatit dugom be a vinyóba úgyanúgy az is zúg úgyhogy nem tudom mi a baja.
2014. márc. 20. 06:54
 3/16 Tengor ***** válasza:
Az alaplapba is mindent bedugtál?
2014. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Alapvetően ki se húztam. Nehogy elszarjam. De azóta kihúztam a sata interface kábelt és visszadugtam sata 1-be. Ramot kivettem visszatettem. a vidikart ki se tudom venni úgyhogy ötletem sincs. De köszi hogy segítesz nagy a probléma.
2014. márc. 20. 06:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha a BIOSt se látod indulni a képernyőn, ellenőrizd le a monitor-gép kapcsolatot. Véletlenül nincs alaplapi videokimenet is a gépen? Mert meglehet, hogy oda dugtad be véletlenül a képernyőt, s emiatt nem megy?
2014. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem nincs alaplapi videókari. Lehet hogy a winchester romlott el és ezért nem boottol a windows ?
2014. márc. 20. 07:53
 7/16 Tengor ***** válasza:
Ha a HDD halt volna el, akkor ezt kellene, hogy jelezze. Húzd ki a HDD és nézd meg úgy mit csinál!
2014. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mit kéne csinálnia ? Mit hozzon be?
2014. márc. 20. 07:57
 9/16 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy se kép se hang.
2014. márc. 20. 08:00
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A s-ata 1 esbő bele a vinyóba csak az a kérdés a két kábel közül melyik a vinyó power kábele ?

2014. márc. 20. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!