Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez egy jó laptop? Megfelel a...

Ez egy jó laptop? Megfelel a célnak?

Figyelt kérdés

[link]


Filmnézés, netezés, de legfőképp játékra szeretném használni. Örülnék, ha újabb játékok is elfutnának rajta, de nekem az élethű grafika nem feltétel, mediumon is elvagyok. Erre megfelel? Ha nem, kifejthetitek nyugodtan. Asztali gép nem megoldható. Olvastam, hogy a Dell egy jó márka, de azt is, hogy rengeteg gond van velük. Mi az igaz? Minden márkáról látok rosszat és jót is.



2014. márc. 13. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha grafika nem annyira lényeg akkor kb 4 évig jó lesz.

De azt tudd h a lapi hardware-k jóval drágábbak mint az asztaliak.


Tod ha fejleszteni kell, és utcán ne használd könnyen lopják.

2014. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Imperium oldalról ÉN nem vennék semmit sem. Nagyon sok rossz dolgot hallottam az oldalról.
2014. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Játékra nem ajánlanám. Állandóan le fog szabályozni a processzor. Főleg, hogy tudtommal csak két magos, így a teljesítménye már is kevés egy-két játékhoz.

[link]

2014. márc. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A linkért külön köszönet!!! Egy ilyen oldalt kerestem.
2014. márc. 15. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!