Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a rossz?

Török Endre :D kérdése:

Mi lehet a rossz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap este kikapcsoltam a gêpemet minden fasza volt. Ma probàltam volna bekapcsolni de semmi, majd 1 perc utàn 1 hosszù 3 rövïd csippanàs gondoltam annyi a vidikarinak, de màsik gépen kiprobàlva jò volt a kàrtya. Most akkor mi lehet a baj? Mert mêg alaplapi vga sincs :////

2014. márc. 4. 21:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Elìrtam.. Azona tàp volt.
2014. márc. 5. 14:31
 12/14 Tengor ***** válasza:

Felvásároltad az összes létező elektronikai hulladékot?

Amíg nem teszel bele tisztességes tápot, addig ne is várj érdemi működést. Ha megvan a normális táp, akkor pedig kezdhetsz reménykedni, hogy a korábbi hulladékok nem nyírták ki valamelyik másik alkatrészt.

2014. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mondj rendes màrkàkat ami nem horror összeg xd
2014. márc. 5. 21:05
 14/14 Tengor ***** válasza:

Chiftec, de inkább FSP.

A táp árát ne úgy nézd, hogy az egyik 3000 Ft a másik 10000 Ft, hanem úgy, hogy a 3000 Ft-os ha elpukkan, akkor magával rántja a gépet is legyen az 40 ezres v. 140 ezres, míg a 10 ezer Ft-os jó eséllyel nem pukkan el, vagy ha mégis, akkor nem teszi tönkre a többi alkatrészt.

2014. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!