Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert nem bootol tovabb a...

Miert nem bootol tovabb a gepem? (lent)

Figyelt kérdés

Egyik naprol a masikra a gepem meg hulyult. Bekapcsolnam es bejon a bios ahogy kell, a windows 7 logoja is h betoltes de mikor mar kikene h irja azt h udvozuljuk akkor sotet marad a gep,az eger kurzor is eltunik es nem csinal semmit.

Probaltam tapot cserelni azzal.nincs baj. Alapot is teszteltuk mas gepbe es nincs baj. Vidikarival sincs. Ramokkal nem hiszem . A merevlemez meg nem hinnem hogy hibas lenne.


Mi lehet az ok?


Elore is koszonom szepen! :D



2014. febr. 17. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Összeomlott a Windows.

Ha hiszed, ha nem nekem is ezt csinálta egy zsír új gépen, ráadásul 6 hónap után.

Most idestova 2 éve telepítettem újra, azóta nincs vele gondom.

2014. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van. A szoftveres hibára kell először gyanakodni, mert valószínűleg itt is az a gond. Ha csökkentett módban (F8) nem indul akkor újra kéne telepíteni az oprendszert...
2014. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!