Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segitseg! Nem birom mar...

Segitseg! Nem birom mar tovabb! miert nem bootol be a win7?

Figyelt kérdés

ma mar 3x telepitettem ujra!!!

telepites utan belep... feltelepitek egyket alap programot, ujrainditom es amikor a logonak kene latszodnia ott meghal.

nem tortenik semmi!!!


eloszor azt hittem h valmelyik update nem tetszett neki... ujrainstallaltam megint... ujrainditas es ujbol ez tortenik... kiirja h a windows inditasa es kesz nem tortenik semmi!!!


gondoltam megprobalok masik telepito lemezt... felraktam, eloszor ugye megint be tud lepni... direkt nem raktam ra semmi extrat csak egy hangdrivert... ujrainditas es bumm megint halott...


segitsetek!!! megorulok mar!!


2013. márc. 2. 01:39
 1/3 soccerway ***** válasza:

Rakd fel ezt, jobban jársz :)

[link]

2013. márc. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsomkovacs ***** válasza:
Pontosan milyen Win7, milyen konfigon? Csökkentett módban elindul? Lemezt próbáltad már újraformázni telepítés előtt? Működött valamikor is bármilyen rendszer a gépen? Mennyi idős a gép?
2013. márc. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel csak magát a windows, utána semmit, még az illesztőprogramokat se, és úgy próbáld. Ha így működik, akkor nem megfelelő illesztőprogramokat telepítesz.
2013. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!