Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb Processzor + Alaplap...

XTiger kérdése:

Legjobb Processzor + Alaplap kombó 50. 000 forintból? (+ - 1,2 ezer)

Figyelt kérdés

Egyenlőre egy AMD FX- 6300-at néztem ki 30.000-ért, és hozzá gondoltam valami alaplapot 20000 körül, de nem tudom hogy alaplapra mennyit érdemes költenem, és akkor majd ebbe jönne még egy 4gb ram aztán majd még egyszer 4, és egy Radeon hd 4670, később majd egy komolyabb videó kártya.

Előre is köszönöm a segítséget, és tanácsokat.



2014. febr. 24. 19:07
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már értem.
2014. márc. 1. 21:58
 22/22 A kérdező kommentje:
Közben vettem egy MSI z97 + Intel pentium g3258 kombót, 38.000-ért, igaz hogy két magos processzor, de lehet húzni még annak is aki nem ért hozzá, mivel az alaplap támogatja az OC geniét, 4,3-on pörög alap ventivel, és még normális hő fokon is van, szóval ajánlom annak aki többet akar áldozni ramra, vagy vga-ra, és később tudna venni egy jobb procit, mivel az alaplap támogatja az i5-t és az i7-et is, és 2 maghoz képest nagyon sok játékot (szinte mindet) normálisan futtatja.
2014. szept. 26. 06:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!