Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetne ebből az alapból jó...

Lehetne ebből az alapból jó gépet csinálni?

Figyelt kérdés
Kaptam egyik ismerősömtől egy asrock n68c-s uccnévre hallgató alaplapot valami régebbi 4 magos procival meg 4gb bddr2 rammal ! Az lenne a kérdésem hoy miket érdemes venni hozzá hogy pl a battlefiel 4 et vigye medium grafikan ? A battlefield 3 rom megy Lowon ! Meg hat nem tudom miket tamogat mert hát van itthon 4gb drr3 mas ramom amivel meg se nyikkanik xd Nem vagyok egy gép guru szóval ha kérhetném segítetek ! Azért nem cserélek alaplapot mert nincsenek akkora nagy igényeim mivel battlefield fan vagyok és végül is csak netezésre és erre a játékra kellene a gép ! előre is köszönöm a válaszokat

2014. febr. 23. 00:13
1 2
 11/13 anti paladin ***** válasza:

Támogatási listából egy modell:

HDX945WFK4DGM


Van benne egy szám, a 945. Ez azt jelenti, hogy a Pheom 2 x4 p45-ös procit támogatja. Ez alapján végigzongorázod a listát, aztán az apróhirdetéseket.

Minél magasabb ez a háromjegyű szám, annál jobb a proci.

Hatmagos (x6) Phenomot nem érdemes venni bele.

2014. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anti paladin ***** válasza:
Elírtam, nem p45 hanem 945.
2014. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
néztem en is a 6 magos procikról topikot de nem iazan jók játékra inkább renderelésre meg másokhoz használjá! Aztán lehet beviszem valami szaküzletbe és megmondom nekik csinálják meg ugy hogy jó legyen !!! csak az a baj hogy ott még drágábban jönne ki mindt amennyi lene alapból
2014. febr. 23. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!