Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetne ebből az alapból jó...

Lehetne ebből az alapból jó gépet csinálni?

Figyelt kérdés
Kaptam egyik ismerősömtől egy asrock n68c-s uccnévre hallgató alaplapot valami régebbi 4 magos procival meg 4gb bddr2 rammal ! Az lenne a kérdésem hoy miket érdemes venni hozzá hogy pl a battlefiel 4 et vigye medium grafikan ? A battlefield 3 rom megy Lowon ! Meg hat nem tudom miket tamogat mert hát van itthon 4gb drr3 mas ramom amivel meg se nyikkanik xd Nem vagyok egy gép guru szóval ha kérhetném segítetek ! Azért nem cserélek alaplapot mert nincsenek akkora nagy igényeim mivel battlefield fan vagyok és végül is csak netezésre és erre a játékra kellene a gép ! előre is köszönöm a válaszokat

2014. febr. 23. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg AMD Phenom 2 X4 mehet bele + DDR3 1600MHz RAM, aztan mar csak valami ertelmes vga kartya kell, es jatszhatod is a BF4-et.
2014. febr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ még annyit hogy a vgakról hallottam olyant hogy függhet a teljesítményük a procitól ez mennyire igaz ?
2014. febr. 23. 00:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha meg sem nyikkan a DDR3-assal, az valószínűleg azért van, mert a CPU-d nem támogatja, hiába ilyen DDR2 / DDR3 hibrid az alaplap. Külön tetted be a DDR3 és DDR2 modulokat ugye, mert egyszerre a két típust nem lehet használni. Egyébként egy normális videokártya kellene alá, meg jó lenne azért tudni a CPU-d pontos típusát. Illetve a tápegység márkája és típusa is fontos lenne!


Kérdés, mennyi szánnál rá. Amúgy alapnak nem rossz a felállás, nem a legmodernebb, de még sokat ki lehet belőle hozni.

2014. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még nem használom csak porosodik egyenlőre ! Hát mennyit szánnék rá ? Igazából annyit hogy menjen rendessen a cél játék! Nem szoktam játszani épen de a Battlefield megfogott konzolon és hát pc n még lowon is szebb majdnem mindt boxon xd Nem nem raktam egybe a ddr2 őt és a 3 mat ! A táp az valami 400 w os volt de csak próba időszakra volt nálam !A processzor az valami 1000 éves mert haverom mondta hogy netezni elég !A sajátgép azt írja hogy amd Phenom 9600 2.31 ghz Telepítve win 7 64 bittel az élményindexe 4.8 lett a gépnek még így is ! Végülis a videókari is valami alap vólt amivel néztem és az húzta le ! De max olyan 50-60 at szánnék rá de ha a vidikari drágasága miatt több az se gond! Amugy laptop párti vagyok mert ott nincsenek ilyen gondok !
2014. febr. 23. 00:37
 5/13 A kérdező kommentje:
itt találtam listát a támogatott processzorokról ebből írjatok olyant amit rendesen kezelne is és akkor 8gb ddr3 mas ramot is ha lehetne meg avideókártyát is ! a táp az nem számítt mert tudom nem lehet vele sporólni szóval abból minőségit veszek de az nncs benne az árban mert azt tudok szerezni haveromtól neki van mindenféle tápja ! fps meg hasonlók !
2014. febr. 23. 00:47
 6/13 A kérdező kommentje:

jah itt a link xd

[link]

2014. febr. 23. 00:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerezni kéne egy Phenom II X4 965 Black Edition 3,4GHZ-es procit + 2x4 GB 1600 mhz-es DDR3-at + egy Radeon r9 270x VGA-t és nagyon jó kis Gamer gép lenne ez. Viszont ez így nem lenne olcsó, a processzorod ami benne van egy AMD Phenom x4 9600-as lehet, ami nagyon gyér CPU, de azért többet tud a netezésnél, szerintem egy HD7770-et nagy nehezen kihajtana, de az is lehet, hogy nem ( erről nem tudok nyilatkozni ). De amit fent leírtam azzal nagyon jól járnál, egy darabig elvinné a Battlefield 4 grafikájú játékokat.
2014. febr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem nagyon okoz gondot a cuccok megvásárlása csak hogy meg e érné beruházni az a kérdés ! De azt mondod hogy jól össze lehet hozni akkor megelőlegezem a bizalmat és megy a zöld !

Jah még annyit hogy figyelni kell az fsb ket ?? ( Proci +ram ra gondolok )

2014. febr. 23. 01:18
 9/13 anti paladin ***** válasza:

Phenom 2 x4 965 be-t nem kezel az alaplap, nehogy olyat veyél bele.


A sebességeket automatikusan beállítja magának, kivéve a ht órajelet amit nálam félgőzre vett mert csak a maximum feszültség hatására volt hajlandó elérni a gyári órajelet.

És az alaplapi chipsetre vegyél valami nagyobb bordát a gyári helyett mert irgalmatlanul melegszik.

2014. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor milyen processzort ajánlasz helyette ? Nem értek hozzá szoval azt veszem amit mondtok ! De azért kapcsoljon be xd
2014. febr. 23. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!