Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagyott a gép, kék halál,...

Lefagyott a gép, kék halál, mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Èppen deezer-en hallgattam zenèt amikor egyszer csak lefagy a gèp ès közben megy egy zzzzzzzzzz hang mert hogy zenèstül mindenestül lefagyott, pár másodpercel kèsöbb kèk háttèr, angol szöveg, ès emlìtette a processzort ha jòl emlèkszem. èzután kikapcsoltam a bekapcsolò gomb hosszù nyomásával (laptopom van) ès kèsz. vártam egy kicsit, elindìtottam ès kìirta hogy valami nem volt rendben, az indìtò javìtòt elindìtja 15 mp-n belül. Elindult, kiìrta hogy fájlok előkèszìtèse vagy ilyesmi, ezután elkezdett tölteni, mint amikor elidul a windows csak most más logo volt, ment kèt csìk aztán sötètt lett a kèpernyö ès ennyi:S. Vártam percekig de nem csinált semmit, ezutánmegint kikapcsoltam, ès most arra mentem hog a windows normal modu inditasa. itt elindult a windows ès lefagyott, azaz amikor megjelenik a windows logo (win7-em van) ès ott lefagy. mit tegyek ilyenkor ? volt máskor is ilyen, ugyan igy kikapcsoltam a gèpet aztán be ès elindult :S most nem :(

2014. febr. 21. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a jo a Windows kek halalnal, hogy kb. hieroglifa szintu nyelvezettel kidob egy hibaerrort, amibol meg a magassagos Krisztus Urunk se tud rajonni, hogy mi a baj.
2014. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem angolul ìrta ki :) de ez nem segìt rajtam :S
2014. febr. 21. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlok egy Windows-újratelepítést.
2014. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ès ami a gèpen van ? kèpek stb ?
2014. febr. 21. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!