Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az AMD A10...

Mi a véleményetek az AMD A10 7850k-s APU-ról?

Figyelt kérdés
Én személy szerint az szeretnék tenni a gépembe, addig is hogy tudjak Bf4-ezni, aztán majd vennék hozzá egy R9 270X-et. Szerintetek ez így jó lenne Gamer gépnek? Mert ez szerintem bármit elvinne Ultrán, vagy minimum High-on, 8Gb RAM mellett.

2014. febr. 19. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos ha ennyire ragaszkodsz az AMD A10 7850k-s APU-hoz, akkor olyan Medium Settings Bf4-el 1920 x 1080p-ben talán, játszhatsz. Ha megveszed az R9 270X-et akkor magasabb felbontáson is.


[link]

2014. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gamer gépbe nem való Apu.

Apu: gyenge processzor+ gyenge vga.

Ha mindenképpen amd-t akarsz, amiről én lebeszélnék (ha megfogadod, akkor írj.)

Ha nem, akkor is jobban jársz egy 760k+R7 250X kombóval.

Az apu nem jó játékra, még gyors rammal is gyengélkedik, és ez nem is fog változni nagy mértékben, amíg DDR3 ram lesz. (videóban is látszik, hogy legjobb apu egy gyors rammal is, magas felbontáson, medium beállításokon, átlagosan éppen, hogy tudott 25fps fölött teljesíteni.

Szóval már most a kiadásakor is gyenge.

2014. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán itt többet meg tudhatsz az AMD A10 7850k-s APU-ról, még mielőtt belevágnál.


[link]

2014. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsi, mini-ITX házba zárt géphez tökéletes (persze ha nem fér be videokártya). Csak legyen elég ram, és azok is gyorsak (1600MHz+) legyenek, lehetőleg Dual-Channel-ben.
2014. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már megvettem, Mini ITX-es házba és még simán fér mellé bármilyen videókártya.


Battlefield 4 High-on csak 720p-ben fut, de simán lehet vele Fraps-el venni közben, 30 FPS-sel.

2014. okt. 19. 22:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!