Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépháznál baj, ha oldalsó...

Gépháznál baj, ha oldalsó ventik nincsenek?

Figyelt kérdés

Egy új, nagyobb teljesítményű gépet tervezek összerakni, viszont a gépház az íróasztal kis "fiókjában" van/lesz. A fiók fala és a gép között jelenleg kb. 1 centi vagy annyi sincs. Jelenleg ez nem gond, kisteljesítményű a gép.

Ha újat veszek, akkor gondolom sok értelme nem lenne oldalsó ventinek, ezért olyat akarok venni, aminek az elején is van venti, ott beszívná a levegőt, a hátulján meg kifújná a meleget. Ez így működőképes lenne?

r9 270x-es videókártyát meg egy amd x4 760-as processzort néztem.


2014. febr. 7. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, jó lesz úgy. Nekem is olyan számítógépasztalom van amiben egy álló háznak van helye jobb oldalt. A gép mellett nekem igaz kb 3-3cm van. Oldalt van rács a burkolaton, a proci venti felett, de nekem is elől hátul van a venti. A korábbi gépem 10+ évig hiba nélkül ment így. Igaz az gyengébb volt. :D azon a gf en volt egy venti a procin, táp oszt annyi. Itt a vga 2db 12, táp, a procin meg elől hátul egy dupla :D szal asszem nem lesz baja.
2014. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Hasonló helyzet de komolyabb FX6300 procival. A házban elöl-hátul 12 centis venti van, még csak nem is meleg benn a levegő. Ha jó házat veszel, ami elől rácsos akkor szügségtelen az oldalsó venti.
2014. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen!
2014. febr. 7. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!