Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha vannak x86 cpu-s tabletek,...

Ha vannak x86 cpu-s tabletek, miért nincsenek még mindig valós linuxos tabletek?

Figyelt kérdés

nekem olyan tablet kéne amin egy valós teljes desktop linux van (ubuntu, vagy akármi), nem pedig android

(mielőtt még a szuperagyak megjegyeznék hogy az android is linux: tudom)


2014. febr. 6. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Van a Linuxnak érintésvezérlésre kihegyezett felülete? Nem tudom, csak kérdezem. Ha nincs, akkor érthető, hogy a kutya nem csinál ilyen tabletet.
2014. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

van.

X számú banknál van linux alapú ATM érintőkijelzővel.

X számú repteren van utastájékoztató linuxos terminál érintőkijelzővel.


Van a Linuxnak érintésvezérlésre kihegyezett felülete?

2014. febr. 6. 10:58
 4/8 A kérdező kommentje:

alibaba tablet:


Operating System

WindowsŸ 7, WindowsŸ XP, 32bit

2014. febr. 6. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Most fejlesztik az első Ubuntu telefont, lehet, hogy ez majd segít elindulni az úton.
2014. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3: az, hogy célgépeken van egy egyszerű felület nagyon nem ugyanaz, mint egy teljes értékű PC-re való GUI. Ugye nem kell megmutatni a különbséget. ATM-en kvázi fut egy szem program az oprendszer felett, aminek van normális felülete és kész. Tableten az oprendszer GUI-nak kell érintésérzékeny felületre optimalizáltnak lennie, valamint minden egyes programnak is amit elindítasz.
2014. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs rá igény. Linux ugye nem átlagos felhasználóknak van, mert nem sokan értenek hozzá. A Tabletet meg 95%-ban nem arra használják mint a linuxot. De ha keresni sem tudsz, akkor minek neked linux: [link]
2014. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

tudok keresni.

a linken egy KONCEPCIÓ van, egy terv, egy projekt, nem egy létező megvehető termék.


akkor minek neked linux: [link]

2014. febr. 13. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!