Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel nem kaptam meggyőző...

Noname1994 kérdése:

Mivel nem kaptam meggyőző válaszokat ezért KÉRLEK katt ide?!

Figyelt kérdés

Melyiket vegyem?


DELL 3537-157813:

[link]


Lenovo Ideapad G500:

[link]


Árban mind a kettő megegyezik, de a processzor és a vga is más, mind kettő i7-es a dellben 2 magos, a lenovoban 4 magos, de a dellben lévő újabb és fejlettem mint a lenovoé, nem tudok dönteni. :S Érveket, ellenérveket várok tőletek.

Előre is köszönöm



ezen a linken láthatjátok az előzményeket: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..



2014. jan. 27. 13:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ha dobsz egy email címet, akkor majd arra, vagy nem tudom hogy gondoltad, hova írjam ki, esetleg facebook? ahogy neked jó.
2014. jan. 28. 20:36
 12/21 anonim ***** válasza:

ide is írhatod nyugodtan,úgy is amint jön új hozzászólás előre fog ugrani a megválaszolt kérdések menüpontban :)

De örülnék ha tesztelnéd a World of Tanksot :P

2014. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Jah még valami,a hűtőpadot elég ha akkor kapcsolod be mikor játszasz,komolyabb nyári napokon persze mehet egész nap de ilyenkor felesleges,netezésre elég lesz a laptop saját hűtője,meg mivel fel is emeli picit a laptop alját jobban kap levegőt a szellőző rácsokon keresztül,csak azért mondom mert volt egy ismerősöm akinél ahogy ment a laptop 24/8 vagy több,egyből bekapcsolta a hűtőt is aztán a végére csapágyas lett neki a hűtő,2-3 évig kibírta csak ott volt a gond hogy pont akkor romlott el,mikor a legmelegebb volt augusztusba tavaly nyáron :D

De amint említettem valami komolyat vegyél,egy jó hűtő megéri a 10.000Ft-ot is akár mert azért egy laptop ha tönkre megy drágább a javítás,vagy ha garanciás is 15 napra tuti elviszik a laptopot :) Szóval ne ilyen 2e Ft-os műanyag gagyit vegyél.

2014. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Tudnál ajánlani valamilyet?


Én egyenlőre őt szemeltem ki:

[link]


nem a legesztétikusabb, de ahogy látom, rendesen hűt, nagy venti, alacsony zajszint. :)

2014. jan. 29. 16:40
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát ez a legszarabb márka amit választani tudtál :D

Amit ráír a gyártó fele se igaz,ilyenem volt a régi laptopomhoz és egy lágy szellőjével volt egyenlő a "hűtési" teljesítménye,mondom ne sajnáld,vegyél egy CM U2 vagy U3-at!

Vagy valami Cooler Master hűtőt de minimum 6e Ft-ot szánjál rá!

Ezek az olcsó gagyik semmit nem érnek,U3 páldául azért jó mert oda helyezed a ventit ahova akarod,teát a szellőzőrácsokhoz is oda tudod rakni így szinte az összes levegő a laptopba jut :) De tényleg ne vegyél ilyen olcsó szart,i7-es proci van a gépedbe azért ezt ne feletsed,meg a 8850-es is azért termel egy kis hőt mert nem egy IGP-vel van dolgod :)

Csak sajnos azt rapasztaltam,hogy ne vedd sértésnek de pont azok az emberek szídják a hűtőpadokat akik a legolcsóbbat veszik meg,s mondván semmire nem jó...

Persze ha nem szán rá senki minimum 6 de inkább 10e Ft-ot akkor nem is fok érni semmit sajnos :)

2014. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2014. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Amit küldtél az egész jól néz ki, és hogy helyezhető a venti az csak az előnyére váll, mivel olyan helyekre tudom rakni a hűtést, ahol valóban jobban melegednek a dolgok. Köszi ebben is :D
2014. jan. 30. 15:08
 18/21 anonim ***** válasza:
Remélem a Lenovot veszed...
2014. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Valami indok?
2014. jan. 30. 15:56
 20/21 anonim ***** válasza:
Mért mondasz neki hülyeséget? Le lett tisztázva hogy ne a Lenovot vegye a fos driverei miatt,képtelen egy játéknál VGA-ra váltani,ha meg sikerül is neki össze fossa magát és lefagy...Fú tényleg jó a Lenovo azta mindenit
2014. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!