Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném egyben eladni...

Tkaresz85 kérdése:

Szeretném egyben eladni komplett pc-m erdekelne mennyit kapok?

Figyelt kérdés

Meguntam a fejlesztgetést a folytonos követést hogy viszi-e vagy nem egy jobb újabb játéknál konzolra térek át.

Érdekelne hogy egyben mennyit kérjek ami kölcsönösen jó ár vevő-eladó:

Asus ve276q Monitor

Razer orochi 2013 egér

Roccat isku bill.

aerocool syclone ház

buldozer fx 8150 cpu

Hd 7950 vidi kártya

némi spéci hűtő

ssd 60gb

hdd 500gb

hdd 1000gb

asus crosshair formula z alaplap

12gb kit ram

ebben kérem a segítségetek.


2014. jan. 20. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Adok érte 50 ezret.
2014. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ez egy nagyon jó konfig.

Minden mai játékot vinnie kell full HD Highon, némelyiket Ultrán.

A jövőre nézve sem kellene sokat fejleszteni rajta, esetleg majd egy erősebb VGA későbbiekben.

Egyébként 180-200 ezret megér.

2014. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Grat 1-es keress 50 ért :D
2014. jan. 20. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem ne add el ezen még minden megy ultrán.. mellesleg pcn sokkal jobb gamelni az irányítás miatt és a legtöbb game még el is fog futni maxon.
2014. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt beárazzák neked elég jól, annyira amennyit ér, arra rádobsz még vagy 5.000-et és akkor már alkudni is tudnak majd :D

2014. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én annyira nem értem ezt a fejlesztgetést, a HD6870-em is lassan 3 éves, és azért közel maxon viszi a dolgokat, pedig már mikor vettem is csak középkategória volt és nem kell azon filózzak viszi e vagy sem a játékokat.


De mondjuk 3 évente 1x videókártyát vagy gépet cserélni sem nagy kunszt.

2014. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha el akarok adni valamit, akkor rákeresek a hasonló hirdetésekre. Számtógép esetén nincs két egyforma, de akkor az alkatrészek áraira keresek így rá és a végén összeadom.

Ha nem nagyon találok eladót, de még lehet kapni azt, mit árulok, és kiszámolom időarányosan, hogy mennyi az értéke. Még új esetén is, ha már kibontottam, -10%. Ha nincs számla, vagy gar. akkor kapásból -27%, mert úgy fair, egyébként pofátlanság lenne ráhárítani az áfát (árulnak a hapróban egyesek úgy, hogy nem adnak számlát, csak gar.-t, akkor meg az áfát mi jogon fizettetik meg veled?).

Be is árazhatod a prohardveren, de előfordult már, hogy vagy többet írtak árnak (ami miatt nhezebben tudtam volna eladni), vagy kevesebbet, és akkor a saját kalkulált áramon adtam el, így jobban jártam.

2014. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!