Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó összerakott...

Szerintetek jó összerakott gépet venni?

Figyelt kérdés

Én tudom a választ amit már mondtam az ismerősömnek is.

Sajnos ő nem hisz nekem. Ezért a Ti véleményeteket kérném.

Előre is köszi a választ.



2014. jan. 17. 12:41
1 2
 1/19 P.O.C. ***** válasza:
Max összeg? A gép felhasználási területe? Mik kellenek? Csak a gép, vagy klaviatúra és monitor is?
2014. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem konyítasz a hardverekhez, akkor jobb mint ha LGA-1155 -ös foglalatba Socket-FM2 -es CPU -t venné.


De az előre össze rakott gépekbe nem tudsz garancia elvesztése nélkül új/régi hardvert belerakni.

Általában olyan komponensekből áll, ami a garancia időt húzzák ki, aztán lehet kompletten cserélni. (pl. valami olcsó gagyi táp miatt)

És ár/érték arányában túl vannak árazva, általában olcsóbban jobb gépet lehet alkatrészenként összeválogatni.

2014. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 P.O.C. ***** válasza:
100%

Amúgy osztom H.Tibor87 véleményét én is az összerakott gépekről. Akinek van egy minimális sütnivalója, nem veszi meg őket. Általában totál laikusok, és nyuggerek választása, akik nem tudnak vagy nem akarnak vásárlás előtt tájékozódni.

Gyenge ár/érték arány és minőség, minimum 10-20 ezer forint lehúzás. Kevesebb várható hibamentes élettartam. Ez jelmezi őket sajnos. Kivétel ez alól a márkás konfigok, pl Dell, Acer, HP, Lenovo, Asus stb., mert azokat csak a gyenge ár/érték sújtja, de az nagyon.

2014. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Értek a hardverekhez, tudom mi van a piacon is.

Talán rosszul fogalmaztam a kérdést...

Így talán érthetöbb:

Jobb saját magunk által összeállított konfigurációt venni, mint pl.: a pcoutlet honlapról rendelni egyet?

Jelenleg még nem vennénk gépet, csak megakarom győzni rokonomat, hogy (szerintem) jobb magunk által összerakott gépet venni.

2014. jan. 17. 13:03
 5/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy jobb. Olyan cuccot raksz bele amilyet akarsz,és általában olcsóbban kijön hasonló konfig mintha egy kész konfigot vennél cska a kész konfigba gány tápotraknak és a többi.
2014. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én azt láttam ilyen komplett gépeknék(computerimperium), hogy beleraknak pl.: egy i5 4570s és ehhez csak egy gtx 650-net raknak. És oda van írva imperium gamer pc. Egy gamer gépben pont a vga a lényeg, erre beleraknak ilyen gyengébb kaliberű gtx 650-et. Jó a gtx 650 meg minden, de én egy i5 mellé nem igazán raknám. Amit még olvastam (itt a gyik-en is), hogy az a 'gamer' felirat parasztvakítás...

Na mind1, kösz a válaszokat ment a zöld pacsi. ;)

2014. jan. 17. 13:22
 7/19 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyan gépet is hogy integrált vga volt benne és gamer pc-ként árulták.
2014. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
azért az se rossz, hogy mostanság elég nagy divat lett a 2GB-os videokártya a notebookokban, holott egy 512-es is bőven(!) elég lenne... feltételezem, hogy nem GTA V-özni akar majd rajtuk az illető (amihez persze "kicsivel" izmosabb gép kéne)
2014. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezek a gépek arra jól, hogy bemenjen vérpistike az anyukájával és megvegyék a hyper szuper gamer PC-t, aztán meg sír a szája, hogy nem megy a GTA4 max grafikán. De az üzlet jól járt, hülyékből lehet meggazdagodni :D
2014. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8-as: Honnan tudod milyen a GTAV gépigénye? Még nincsen róla hír, sőt még egyáltalán, hogy PC-re kijön-e valaha.
2014. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!