Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdekelne, hogy mennyibe...

Ronix kérdése:

Érdekelne, hogy mennyibe kerül egy komplett vezérlés, görgök, feszítők, vízpumpa és ami még kell hozzá, egy Opel astra 1,4 16 szelepes autóz? Nagyon nagyon érdekel, nekem most csinálták én eléggé sokallom amit kértek érte!

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Bármelyik alkatrészes webshopban meg tudod nézni a készletek árait, mondjuk egy 2008-as 1.4-eshez a Bárdinál 40e-ért van készlet ha jól láttam.

Erre jön még a munkadíj.


Az én 2005-ös Focusomhoz 65e volt a készlet (tehát csak az alkatrész) a múlt héten. Nem olcsó, dehát mi a fenét lehet csinálni? Vagy láncos autót kell venni. :)

2013. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.5 cri hyundai accentemhez 80 volt mindennel egyutt!

2004-es 80le! Dizel

2013. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cordobámba 80 mindenestől.
2013. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak az alkatrészre számoltak 75 ezret konkrétan nem tudták megmondani mi került ennyibe plusz a munkadíj 25 ezer így kerek egy 100-asra jött ki és 5 hétig csinálták. És a végén kiderült, hogy egy kopogás érzékelő szenzor kell bele az a baja állítólag. Nekem azért csináltak vezérlést, mert 4000 fordulatról megtorpant az autó leesett 1000-1500 fordulatra és minthogyha 4 hengerből csak 3 hajtott volna. Erre mondta a szerelő, hogy teljes vezérlést kell rajta cserélni, megcsinálta mégsem volt jó, így jött a kopogás érzékelő szenzor. Joggal érzem magam becsapva szerintem.
2013. máj. 12. 16:32
 5/9 szántóvető ***** válasza:
így megy ez:viszi az emberke a rossz kocsiját a szakihoz aki szép sorban cserélgeti az alkatrészeket,előbb-utóbb csak meglesz a hiba.25 ezres munkadíj sok de nem pofátlanul sok,valamint ha megjavult a kocsid akkor még örülhetsz is,a vezérléssel nem lesz gondod egy darabig.
2013. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Saját autómhoz honda civic 1.6, SKF feszítő 4500ft, Aisin vízpumpa 7500ft, Gates szíj 5000ft, generátor-szervó szíj Dayco 2500ft volt a 2 db.
2013. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia Ronix!Nem tudom milyen szerelőnél voltál de két dologra tudok gondolni,1:nem ért az autóhoz,2:becsapot,ami nem a te hibád sajnos hogy az ember nem ért valamihez kihasználják.Persze én sem vagyok szerelő,és én sem értek sok mindenhez.Na de beszéljünk a próblémádról,olyan hogy kopogás érzékelő olyan nincs astrában biztosan ,nekem is az van de 1.4-es. Sok minden kopoghat egy autóban főtengelytöl kezdve bármi,de lehet hogy csak hidrotőke,ami még nem olyan vészes.A vezérlést bizonyos km-ént kell cseréltetni,astráknál 60000km az ajánlott tovább nem szabad ki tolni ezt a határt mert el szakadhat és az egész motort tönkre vágja ami nem olcsó dolog.A vezérléscsere több mindenböl áll 1:viz pumpa,feszitögörgök,vezérmüszíj, ez kb 30000ft a munkadij pedig ,hát nehéz meg mondani,én úgy gondolom nem lehet túl drága,sajnos sokat fizettél,én is meg fizetem már a tanuló pénzt.Kérdezd meg az ismeröseidet ök kihez járnak,milyen szerelőhöz ,meg vanak elégedve,stb.Az ilyen görényeket kerüld!!! Mi felénk is vannak ilyen maszekok,tisztelet a kivételnek,ahová én járok ha baj van nagyon korekt elöttem keresi ki az árakat fillére meg mondja mi mennyi lesz,én is vezérlés csere előtt állok,ezért írtam.Reméljünk többet nem akadsz össze ilyen manuszal!
2013. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akik válaszoltak azt hiszem én is elég jól megfizettem a tanúlópénzt
2013. máj. 16. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia Ronix!Remélem nem értettél félre,nem számit hogy nő vagy és nem értesz az autókhoz,nagyon én sem.Nem ki oktatatni akartalak,csupán bosszant hogy nagyon sok emberel úgymond,kisérleteznek pl na ez sem jó,akkor most ezt,most azt cserélünk hátha jó lesz.Csak totóznak amit a jó hiszemű tulaj fizet ki.Utána jártam van kopogás érzékelő és valóban semmi köze a te problémádhoz.Remélem meg tudod oldani leg közelebb ha valami gond lesz az autódal.Hajrá!
2013. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!