Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyengébb a gépe de jóval több...

Gyengébb a gépe de jóval több FPS-e van mint nekem. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Haveromnak FX-6300-a, 4GB Corsair 2100mhz ramja és egy HD7770-je van. Nekem szintén ugyanolyan proci, 4gb kingston 1600mhz ram, és egy r9 270x. Mindkettőnknek ugyanolyan a merevlemeze illetve az összes többi alkatrész. A kérdés az hogy miért van neki minecraftban sokszor akár 100-200-al több fps? Ugyanazon a grafikai beállításokon játszunk, nekem pár játékkal több van a gépemen.

2014. jan. 12. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a minecraft azon játék, ami leginkább a ramot zabálja, neki meg egy valamiben jobb a gépe, az meg nem más, mint a ram.
2014. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha én vennék még 4gb ramot szintén 1600mhz-eset akkor valamivel több fpsem lenne mint most?
2014. jan. 12. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet, de lehet csak a drivereid nem stimmelnek
2014. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont még mindíg nem értem ezt hogy 100-200 fps. Te semmi különbséget nem fogsz észrevenni egy 60 felett maximum ha 144mhz s monitorod van bár azt nem hiszem hogy erre a konfigra rátennéd. Nagyon sok dolgon múlhat az fps számod de ha már 60 alá nem megy aminek ezzel a konfiggal nem kellene akkor ne foglalkozz vele mert onnantól úgysem tudod kihasználni a nagyobb fpst.
2014. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!