Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap tippeket kérhetek?

Alaplap tippeket kérhetek?

Figyelt kérdés

Összekukázok egy pc-t, amim van itthon:

- lg full hd monitor

-120 gigás kingston ssd

- ebből 2x2giga [link]


E közül a 2 proci közül fogok választani, nagyon bejönnek és így a videókari vételt is kitolhatom későbbre:

[link] vagy

[link] (elvileg csak a kevesebb fogyasztás a különbség)


Alaplap 5leteket szeretnék 10-15k huf körül, tápegységet-7-10 körül(450W elég?), illetve ezt a házat néztem ki,

[link]


Minden tanácsot szívesen veszek, a gépet a munkám mellett, hd filmekre és némi játékra használnám (wot bf2 farcry3)



2014. jan. 12. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


de ha kicsit gyűjtesz akkor erősebb géped lehet úgy hogy veszel egy amd athlon x4 750k-t ami ugyanaz mint amit linkeltel csak nincs benne grafikus mag meg mondjuk egy radeon hd 7770-et

2014. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Memória foglalat: 4 db DDR3 2133 / 1866 MHz

Akkor ehhez a laphoz az 1600-as memóriám nem jó amit fent linkeltem?

2014. jan. 12. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
jó az csak az 1866 és 2133 az amit max támogat ha jól tudom de ha nincs még meg a ram akkor vegyél 1866 vagy 2133-asat
2014. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már megvan neki a RAM, legalábbis úgy írta le a kérdésben.

Igen, az APU igényli a magasabb memória frekvenciát, tehát kellene mellé az 1866MHz, de 1600MHz-el sem lesz nagy probléma. Viszont a játékok elég élvezhetetlen formában fognak futni az integrált VGA-val. Amit már előttem is írtak, jobban megérne egy 750K és mellé egy külön VGA.

2014. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!