Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a pasimmal. Valami jó tippeket kérhetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hát már majdnem 7 hónapja jártunk, de az utobbi időbe nagyon sokat vitáztunk ami igazából én miattam van, mert nagyon rossz természetem van sajna :((( mindenen besértődök, féltékenykedtem rá stb :((( én nem akartam, hogy ez legyen nagyoon szeretem éjjell nappal sírok és nem tudom abbahagyni a sírást :(((( fantasztikuus fiú volt...pont tegnap tervezgettük a jövőnket erre besértődtem és szakítottunk.... mit tehetek, hogy elfelejtsem??? Bele kell szeressek másba? úgy érzem meg akarok halni, és bele is fogok, ha nem mutathatom meg neki, hogy változni szeretnék....nem fogad vissza, azt mondta ő már nem fog kibírni enyi csalódást és fájdalmat meg, hogy ő többet nem fogja ezt végigcsinálni....ahj, hogy szerezzem vissza??? Vagy ismerkedjek másokkal? Vagy mit tegyek segtsééég!!! Eszméletlenül kivagyoook :((((( :''((
2013. jan. 28. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy beismered a hibáidat máris javuló tendenciát mutatsz és így eséyled van arra, hogy ebbő la hibából okkulva egy még sokkal kalszab fiuval kezdj ujra kapcoslatot. :) Sajnálom ,hogy szakítottatok tudom miylen szar érzés :/
2013. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fogad vissza, az csak a te hibád, amit be is ismersz és ez jó. Ez már haladás. Azt te döntöd el, hogy érdemes-e beleugrani hirtelen egy másik kapcsolatba. Attól még nem fogod elfelejteni, főleg ha szerelmes vagy. De ha szerelmes lennél, akkor nem azon gondolkodnál, hogy mással kezdj... na mindegy, ez bonyolult. Adj neki is és magadnak is egy kis időt, hogy megnyugodjatok. Hátha mégis változik a döntése.
2013. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz...soha nem éreztem iránta bizsergést sajnos..:((( de úgy érzem nem tudok létezni nélküle...úgy érzem belehalok....annyi mindent tervezgettünk, álmodozgattunk....olyan gyönyörű terveink voltak :(((( és olyan fantasztikus fiú :((( nem bírnám elviselni, ha más lánnyal lenne :((( :'(
2013. jan. 28. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:

7 hónap útán ezt a szenvedő szerkezetet adod elő? mit csinálnál ha éveket töltöttetek volna együtt?


Szerintem egy doki biztosan tudna rajtad segíteni.

2013. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy elő adom??? és mit lettünk volna együtt évekig amikor 16 éves vagyok...ja most lehet offolgatni, hogy ide írtam a koromat...eddig a legjobb kapcsolatom volt vele...mindig kibékültünk, de nagyon fájdalmas, hogy lehet már nem fogunk....kicsit nagyon fáj ez az egész...annyi, de annyi tervünk volt....és mp-ek alatt minden széthull...eszméletlen érzés.....fordulj te dokihoz -.-""
2013. jan. 28. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen jó hogy itt mindenki 16 évest ír magáról:XDDDDDDD
2013. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert 16 éves vagyok...:)
2013. jan. 28. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 ne röhögj, pár év múlva te is annyi leszel
2013. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj másokkal... Ez észhez téríti az exed, és visszamegy hozzád...
2013. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!