Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elrontottam a procimat? (Hűtő...

Elrontottam a procimat? (Hűtő csere lett volna)

Figyelt kérdés
Az fx-6300-am gyári hűtőjétől szeretem volna megválni és egy tx3 evot tettem volna a helyébe. A gond az, hogy amikor leszedtem azt a ráfogató valamit, akkor azt azt gondoltam hogy csak úgy le kell húzni az alaplapról és ekkor az történt, hogy a régihűtővel együtt jött a proci is :/ Most akkor mi a helyzet? Én vétkeztem?
2014. jan. 10. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Az igen.. Ha nem értesz hozzá akkor miért nem szólsz valakinek aki megcsinálja? Nézd meg a processzor lábait hogy nincs e kitörve, elhajolva stb.. Alaplapon sérült e meg valami, a lefogató eltört-e stb..
2014. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tört le semmi....
2014. jan. 10. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor szereld össze, és indítsd el, ha megy akkor nincs baj.
2014. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és felmelegítem a procit valami programmal aztán kikapcsolom akkor lelehet szedni róla a hűtőt?
2014. jan. 10. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell melegíteni, mivel azért jön le nehezebben mert a hűtőzsír összeég (összeragad) a hűtővel. Ilyenkor érdemes lefogni a lapot, és nem telje erőből! megmozdítani a hűtőt. Egy picit mozgathatod jobbra balra de nagyon óvatosan!
2014. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de már leszedtem vagy téptem a processzor a hűtővel együtt itt van a kezemben és nem nagyon szeretne mozdulni róla most hogyan szedjem le?
2014. jan. 10. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogsz egy kést és a hegyével a hűtő és a processzor közötti résznél beszúrod. Nagyon óvatosan, vigyázni az ujjadra, meg a procira, nem kell erőből!!
2014. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! megprobálom
2014. jan. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!