Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépconfig. Nagyon elrontottam?...

Gépconfig. Nagyon elrontottam? Valaki hozzáértő megmondaná nekem, hogy kb. mennyi a veszteségem Ram és GPU teljesítmény terén?

Figyelt kérdés

A gépem szükséges adatai a válaszhoz:

CPU: intel i7 2600k (Húzva használom 4,4 GHz-n)

Alaplap: Asrock Z68 Exteme3 Gen3.

RAM: Kingsron HiperX 1600, 4x4Gb.

VGA: CrossFire (tehát 2x) Asus HD7850 DC2T 2Gb.


Namost az hogy mit miért vettem:

CPU: jelenleg legjobban húzható procijaként híres.

3,4 ről 5,0-ra még stabilan megy minimális hőnövekedéssel (amiben egyébként kora ellenére még mindig a vezető +2-3 c fok!) Teszteken többször stabilan 6,8-ra (igen jól olvasod!) húzták Stabil volt, csak megfelelő hűttés kellet és minimális + feszültség. A VGA-t pedig azért, mert szintén teszteken 25-30%-al vert egy HD7970es tahitit (840-ről 1000Mhz-ra húzva a gpu minőségi ASUS hűtővel).


Ami történt A proci csak 1333 Mhz-s ramokat támogat. És most valami olyasmit olvastam, hogy PCI-e 3.0 kártyákat sem kezeli olyan hú de jól. A téma ehhez a részéhez nem értek... és nincs kedvem egész nap összehasonlító fórumokat bújni a google fordítóval...


Kérdés: Valaki hozzáértő megmondaná nekem, hogy kb. mennyi a veszteségem Ram és GPU teljesítmény terén?


2013. dec. 31. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
akkora vga limited van hogy beszarás.még 780ti slit is ki tudna hajtani az a proci
2013. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!