Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szünetmentes tápot vegyek?

Unari kérdése:

Milyen szünetmentes tápot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tömbben lévő pillanatnyi áramkimaradások végett (és a sűrűn eldurranó égők miatt gondolom az áramingadozás is bejátszik) elgondolkoztam azon hogy kellene egy UPS-t vennem, mert rövid úton tönkremegy a PC-m. Utána olvastam - gondoltam egyszerű lesz választani - mik a lehetőségek és bizonytalanabb vagyok mint valaha. Nincs egyértelmű válasz. Az egyiken azt mondják aktív pfc miatt tiszta szinuszos kell, a másikon fölösleges egy PC-nek, a harmadikon, csak Chieftec-nek kell szinuszos, stb, stb. Feladom okosabb nem leszek csak bizonytalanabb.

Leírom hogy milyen pc-m van és kérlek ajánljatok hozzá való UPS-t.:


Alaplap: GIGABYTE GA-F2A85XM-HD3

Proci: AMD Athlon II X4 750K 3.40GHz FM2 BOx

Memoria: KINGMAX 4GB DDR3 1333MHz KIT

Videokártya: GIGABYTE GV-N660OC-2GD GTX660 2GB GDDR5 PCIE

HDD: TOSHIBA 500GB 7200rpm 32MB SATA3 DT01ACA050

SSD: KINGSTON 60GB SATA3 2,5" SSDNow V300 SV300S37A/60G

optikai e.: ASUS DRW-24B5ST Fekete BULK

Táp: CHIEFTEC CTG-500-80P 500W BOX

+ régebbi 22"" LCD monitor

Persze az ár sokat számít, de inkább arra vagyok kíváncsi milyen paraméterekre figyeljek. Előre is köszönöm.



2014. jan. 6. 16:13
 1/2 Granitis ***** válasza:
én a Cooler mastert az FSP-t és a Corsair-t nézném ja és ezekből ha eltalálod a megfelelő w-t akkor nem foghatsz mellé
2014. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet hogy félreértelek, de nekem szünetmentes táp kell, nem táp a gépembe.
2014. jan. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!