Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó? (többi lent)

Szerintetek jó? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez a headset jó?


[link]


Játékra kellene és videózásra.


1-Jó a hangzása játékra?

2-Az alaplapi hangkártya jó lenne? alaplap: ASUS M5A97 EVO R2.0 egy fx8320 procival

3-A mikrofonja tiszta? (Nagyon fontos lenne)

4-Ha nem a legjobb ajánlotok 15000ft ert headsetet normális mikrofonnal.A mikrofon tiszta legyen.


Köszönöm a vélaszokat Irjátok meg miert igen avgy miert nem.

pl?

1-igen mert... vagy nem mert...

2-nem mert... vagy igen mert...


Boldog karit és boldog new évet! :D



2013. dec. 25. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De én még mindig nem arról a kategóriáról beszélek.. Hova kellenek olyan hangfalak meg erősítő otthonra? Egy átlag ember nem fog magának diszkót vagy stúdiót berendezni. Amit mondasz, az már nem a kérdéssel kapcsolatos.
2013. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Aki 15 ezer forint értékben vesz fejhallgatót, az nem hiszem, hogy megteheti azt, hogy ilyeneket vegyen magának.
2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12#IGAZ! Xd
2013. dec. 25. 22:41
 14/15 Osynho ***** válasza:

"De én még mindig nem arról a kategóriáról beszélek.. Hova kellenek olyan hangfalak meg erősítő otthonra? Egy átlag ember nem fog magának diszkót vagy stúdiót berendezni."


Hogyhogy hova? Zenét hallgatni. Hogy jön ide a diszkó, stúdió. Nem értem miért ne vehetne egy átlagember egy hifit magának. Érdemes pl használtan keresni.


Érdekes, csúcs telefonra, meg nagy tv-re van pénz sok embernél, de hifire nincs. Pedig mennyivel többet ad egy rendes cumó... Nekem sincs sok pénzem, mégis összeraktam egy nem olyan rossz rendszert az évek alatt.


"Amit mondasz, az már nem a kérdéssel kapcsolatos."


Nem, ez a te hozzászólásodhoz kapcsolódik, miszerint nem sok különbség van alaplapi és diszkrét hangkari között. Pedig van. :) És nem is kell hozzá milliós cucc, hogy hallani lehessen.


Egyébként egy fülesből egy olcsóbb típus is sokkal jobb hangminőséget képvisel, mint a legtöbb pc-s hangfal, így - szerintem - nagyon is érdemes venni mellé egy hangkarit. A fent leírt fejhallgatót nem ismerem, de az ilyen árkategóriában található jobbakhoz mindenképpen ajánlott egy alaplapinál korrektebb hangkártya. Remélem ez már valamennyire kötődik a kérdéshez. :)


"Aki 15 ezer forint értékben vesz fejhallgatót, az nem hiszem, hogy megteheti azt, hogy ilyeneket vegyen magának."


7 ezres fejhallgatóm van. :) Mondjuk nem is használom sokat. :D

2013. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi midenki! :D
2013. dec. 25. 23:05
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!