Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó? (többi lent)

Szerintetek jó? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez a headset jó?


[link]


Játékra kellene és videózásra.


1-Jó a hangzása játékra?

2-Az alaplapi hangkártya jó lenne? alaplap: ASUS M5A97 EVO R2.0 egy fx8320 procival

3-A mikrofonja tiszta? (Nagyon fontos lenne)

4-Ha nem a legjobb ajánlotok 15000ft ert headsetet normális mikrofonnal.A mikrofon tiszta legyen.


Köszönöm a vélaszokat Irjátok meg miert igen avgy miert nem.

pl?

1-igen mert... vagy nem mert...

2-nem mert... vagy igen mert...


Boldog karit és boldog new évet! :D



2013. dec. 25. 18:41
1 2
 1/15 Osynho ***** válasza:

Nem ismerem ezt a fejhallgatót, de eléggé szkeptikus vagyok a gyártóval szemben (mármint füles ügyben). :)


Az alaplapi hangkártya felejtős, ha rendes hangot szeretnél.

2013. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ami Corsair, az rossz nem lehet :D Szerintem jó, linkelek egy tesztet róla.

http://www.youtube.com/watch?v=6aBX9kMYnN4

2013. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó az alaplapi hangkártyával is, hidd el.
2013. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Milyen hangkarit ajánlasz ocsón? Vagy te milyen fülest ajánlasz 15k értékben tiszta mikrofonnal?
2013. dec. 25. 18:45
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek akkor megéri

3# akkor nem kell bele hangkártya?De tudok bele venni 10k értékben.

2013. dec. 25. 18:46
 6/15 Osynho ***** válasza:

"Jó az alaplapi hangkártyával is, hidd el."


Nem kell semmit elhinnem, mert tapasztalatból tudom, hogy nem jók ezek az alaplapi hangkártyák komolyabb zenehallgatásra. Játékok közbeni csimm-bummra elmennek, esetleg alap 2.1-es rendszerekhez, de komolyabb hifit, vagy fülest használva elég durva a különbség egy diszkrét kártya javára.


Nálam egy ideig nem volt digit kimenet, ezért az alaplapit használtam. Hát kb sírnom kellett volna a hangjától, aztán rátettem egy 100 éves Audigy 1-esre és máris sokkal jobban tetszett a produkció, végül digit kimenet + erősítő, ami még egy kategóriával jobb hang.


Kérdező: használtan is kapni pár ezerért olyan kártyát, ami már hallgatható szint, akár Audigyt, akár Asus Xonar. (Creative-nak elég rossz a driveres támogatottsága).

2013. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy egy jó hangkártyával jobban szól minden, de az alaplapi is elviselhető. Nekem egy Asus Xonar DG-m van, de nincs olyan hű de nagy különbség, nem azért mert szar a hanfalam vagy a fejhallgatóm(Logitech Z623, Razer Carcharias). 10 ezer környékén nem nagyon érdemes venni, 30ért viszont már nagyon jót adnak.
2013. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Osynho ***** válasza:

Az a hangcucc azért nem high-end, lehet az nem hozza ki a különbséget. :) A fülest nem ismerem.


Azért írtam a használt dolgot, olcsón lehet jót kapni, egy hangkártya nem szokott csak úgy meghalni. Persze, van akinek nincs rá igénye.

2013. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem high end? Akkor miért kapta a thx minősítést? Ennél már csak a z906 van ami jobb, aztán a stúdióba való hangfalak, de az meg nem otthonra való.
2013. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Osynho ***** válasza:

:D Thx.. hagyjuk. ;-)


40ből egy normális erősítő se jön ki, nem hogy hangfalak. Csodák nincsenek.


"Ennél már csak a z906 van ami jobb"


Mármint Logitech-éknél. :D


"aztán a stúdióba való hangfalak, de az meg nem otthonra való."


Aztán bármilyen rendes hifi hangfal, ami otthonra való. :)

2013. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!