Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a wacom...

Mi a véleményetek a wacom intous penről? Kérdések lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Wacom Intous pent hamarosan, és a segítségeteket szeretném benne kérni.

A Wacom tényleg egy német cég? (Szívesebben vennék egy minőségi német gyártmányt, mint egy bóvli kínait.. :) )

Nem kicsi az a rajzfelület, ahhoz hogy a számítógépen dolgozzak? A 152 mm * 95 mm nekem elég kevésnek tűnik.

Nehéz megszokni azt, hogy amit rajzolsz, nem közvetlenül a rajzfelületen látod? Nektek mennyi idő volt megszokni?

És végül, de nem utolsó sorban, A Genius vagy a Wacom a jobb termék digitalizáló rajztábla terén? Melyiket ajánljátok? (Maximum 25.000 forintig)



2013. dec. 25. 14:21
 1/2 anonim válasza:

Szia! Èn pont karàcsonyra kaptam egyet. a csomagolàsàn az àll, hogy "szàrm: Kìna"

Èn egy negyed òra alatt tökèletesen megszoktam, pedig a grafikai stúdióban, ahol dolgoztam, cintiqet használtam, vagyis olyat, amin magàn a tàblàn nèzem amit rajzolok. Egyàltalán nem okoz problèmàt, hogy nem a kezemet nèzem. A szoftver lehetőséget ad arra is, hogy

megadhassuk a monitoron tényleges

rajzfelületet. Èn nem èreztem kicsinek.

2013. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél. :)
2013. dec. 27. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!