Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Procival kapcsolatos kérdések,...

ZONE_Master kérdése:

Procival kapcsolatos kérdések, lehet ettől baja? (többi lent. )

Figyelt kérdés

első kérdésem az egy picit furi,hülye kérdés lenne..

havaromnak csináltam a gépét...

a processzor hűtő bordáját,ventillátorát leszereltem,majd először a bordát fogadtam fel a lapra utánna csavaroztam vissza rá a ventit mikor már a bordát rendesen odafogattam a "deszkához"

a haverom egész nap azzal nyagatott hogy azt nem úgy kellett volna stb..

(nem ért hozzá,de megköszönném ha ide leírnátok hogy ti erről mit gondoltok,"nem tettem-e kárt a gépben mivel utánna csavaroztam fel a ventit?")


második kérdés az lenne ami a saját gépemmel kapcsolatos hogy most tisztitottam én is ki a procihűtőt,és amikor a hűtőt szedtem a felé paszta a procin maradt a. felé meg a hűtőn..

(fél évs paszta)

és az lenne a kérdésem hogy nem gond hogy nem paztásztam újra? csak úgy viszatettem a hűtőt?

mivel még így régi pasztával is a proci terhelés alatt is csak a 55-60C éri el..


2013. nov. 28. 22:51
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Nem tettél kárt, a ventilátort külön is le lehet szerelni.


A hűtőpasztát érdemes cserélni ha már leszerelted a bordát, de ha nincs kéznél és a bordán-processzoron lévő még nem száraz akkor csak maszáld el kicsit (de ne a széle felé, mert akkor kinyomja) és mehet vissza a helyére.


Ha rendszeresen figyeled a hőmérsékelteket akkor úgyis látod mikor ugrik meg jobban és akkor kell megnézni a hűtést. Persze a gyári hűtést érdemes nagyobbra cserélni asztali gépnél.

2013. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!