Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD 13.11-es frissítése...

Az AMD 13.11-es frissítése után megszűnhetett a black screen hiba a sapphire kártyáknál?

Figyelt kérdés

30 perce Skyrim-ozok max grafikán HD 7850-el és nem jelentkezett a probléma. Más játékot nem próbáltam. Egyébként garancia az nincs rá, ne is kérdezzétek miért... Ha mégis black screen hiba lenne, akkor hova vihetem javíttatni a kártyát? Mert 1 éve ezzel szenvedek és csak 10 éves játékokkal játszom, vagy azokkal se.


Köszi.



2013. dec. 18. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Durva, hogy egy éve húzod, ahelyett hogy azonnal garanciásan cseréltetted volna.


2. Az ilyesmi általában BIOS hiba. Talán van is frissítés a kártyádhoz, csak épp nem néztél utána.


3. A 13.11-gyel tapasztaltak valószínűleg véletlen, placebo stb...

2013. dec. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

A Sapphire a Black Screen hibát hivatalosan csak a HD7870 bizonyos szériáinál ismerte el.

[link]


Egyébként hardveres a gond, szoftveres úton nem javítható. Azt sajnos nem tudom itt Magyarországon ki állt rá erre a hibára. De jobb lenne valahogy mégis utánajárni a garanciának, és cseréltetni.

2013. dec. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
iponnak írtam, természetesen b*sztak visszaírni nem is egyszer... nem tudtok valakit, akik javítanak ilyen kártyát? Sapphire-t meg többet nem veszek, hiába olcsó és nem BS-es a többi kártyájuk...
2013. dec. 19. 07:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!