Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a hiba? (többit lent)

Nevemnincs16 kérdése:

Mi lehet a hiba? (többit lent)

Figyelt kérdés
Üdv. mindenkinek. Az lenne a problémám hogy elíndítom a Left 4 Dead 2 nevű játékot és a játék el is indul de a monitor elsötétül és azt írja ki hogy 'attention out of range'. Gondoltam arra hogy a monitorrel lehet gond de már más játékoknál is csinálta ezt pl: Chlutch, Gta San andreas... De ezeknél megoldódott a gond ujratelepítéssel viszont a left 4 dead 2-nek akármit csinálok nem működik. Hang van csak kép nincs :( A konfigom is bőven túllépi a játék gépigényét valamint a tápom is 840w-os tehát ezekkel sem lehet gond. Aki tudna segíteni az legyen olyan kedves segítsen mert már mindent megpróbáltam..(játék, driverek, gép újrateleőítése, se win7en se xpn nem ment stb..)

2013. dec. 16. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

"attention out of range"

Általában a monitor nem támogatja az adott felbontást és/vagy frissítési frekvenciát. De szerintem egy megfelelő video driver is megoldhatja a problémát.

2013. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az alap driver cd-től amit kaptam a kártyához egész a legfrissebb driverig mindent megpróbáltam de semmivel nem megy. Valami a képfrissítéssel lehet de nem tudom melyik fájlban tárolja a játék hogy kissebbre vehessem.
2013. dec. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!