Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Total commanderem van, de nem...

Total commanderem van, de nem csomagolja ki a file-t. Azt már ellenőriztem, hogy rar a kiterjesztés. Letöltöttem 1 filmet,1 mappát kicsomagolt, a többit pedig nem. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Rart a Winrar nevű programmal lehet készíteni, de ez nem zárja ki hogy a TC ne tudná kibontani. Darabolt fájloknál az összes darabot le kell tölteni teljes méretükben, és csak utána lehet kicsomagolni. Ha két külön mappa van két külön bontással, akkor összeilleszted az egyiket, majd a másikat külön, ebben az esetben nem fogja a második magát elindítani és neked kell.

Ha hibával leáll, akkor meg kell nézni hogy az összes darab teljes méretében le van-e töltve (egyforma a méretük az utolsó darabot kivéve), ha nem akkor a hiányzó darabot újra le kell tölteni.


Vannak néha olyan értelmetlen bontások, amikor össze-vissza vannak becsomagolva a fájlok, vagy többszörösen, ilyenkor mindenféle variációt ki kell próbálni amíg jó nem lesz.

2012. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jenci ***** válasza:
Keresd meg a letöltött rar fájlok közül azt,amelyik egy sárga ikont ábrázol egy csomag formájában.Ez mindig a legutolsó rar fájl.Ezt jelöld ki,aztán jöhet a kibontás.Nekem így kicsomagolja az egészet.
2012. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!