Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit cseréljek ki a gépemben...

Mit cseréljek ki a gépemben először?

Figyelt kérdés

60 ezer forintból mit lenne érdemes venni a gépembe? processzort ki lehetne cserélni benne valami erősebbre? vagy akkor már az alaplapot is változtatni kéne? nem vagyok a témában :oops:

videókártya: ati raedon hd 4600

proci: amd athlon 64 x2 dual core processor 4400+

ram: 3gb

alaplap pedig őszinte leszek nem tudom, hogy milyen van a gépemben, de az is már 4 éves lehet legalább.


köszönöm a segítséget előre is!



2013. dec. 18. 19:28
1 2
 1/19 papagenou ***** válasza:
mi a célod a cserével? milyen felbontáson használod ha játszol?
2013. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1440x900as monitorom van, ha azt kérdezed. igazából az ac 4 jó lenne ha elfutna rendesen (így is elfut, de néha fps droppok vannak a legkisebb grafikai beállításokkal). esetleg egy ilyen [link] videókártyával jobban futna?
2013. dec. 18. 19:36
 3/19 papagenou ***** válasza:

igen, az egy megfelelő kártya annyi pénzért. az alaplapod AM2es lehet, olyan procit már nem kapsz, illetve nem tudom, hogy a mostani mennyire hajtaná ki az r7est. (noha olyan, hogy hd 4600 nincs konkrétan, az hd 46xx lesz :) nézd meg pontosan, hogy miféle, már csak azért is, mert ha eladnád később, tudd h mid van.)

szóval eddig elment 21ezer. a helyedben vennék mellé egy Athlon II X4 740et, 4GB RAMot(egymodulost) meg egy 13ezer körüli FM2+ alaplapot.

2013. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az amiket irtal mennyi pénzből jonne ki kb? Illetve akkor azokkal együtt a regi procimmal hogy muzsikálna a gép pl. egy ac4 esetében?
2013. dec. 18. 22:31
 5/19 A kérdező kommentje:
Iletve most esik le hogy procit is irtal:D szoval a kerdesem hogy hogyan menne ez a gep amit irtal es mennyibe fájna?:)
2013. dec. 18. 22:35
 6/19 papagenou ***** válasza:
amiket írtam, kártyával együtt 60körül voltak. a régi prociddal pedig sehogy, mert az még régi foglalatos (AM2) tehát azt, ami most ott van, táp-ház-hdd-optikai kivételével eladhatod vagy elrakhatod vészhelyzetre, nem lesz rá szükség.
2013. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 papagenou ***** válasza:
az ac4 pedig [1280 x 1024]ben menne alacsony beállítások mellett(de stabilan), én inkább lejjebb venném.
2013. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Es mas jatekoknal (pl. Bo2, bf 4) hogyan muzsikálna a gep?
2013. dec. 19. 06:30
 9/19 papagenou ***** válasza:

[link]

ezen az oldalon nagyon sok játékra rákereshetsz, ingyen regisztrálhatsz (bár először próbálják rádtukmálni h fizess, de nem kell vele foglalkozni) de regelés nélkül is megtudod nézni, hogy adott játék - valószínűleg - milyen beállítások mellett futna neked. jó böngészést :)

de csak, hogy lásd: www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3060&game=Battlefield+4&p_make=AMD&p_deriv=Athlon+II+X4+740&gc_make=ATI&gc_deriv=Radeon+R7+250&ram=4&checkSubmit=#systemRequirements

a NAGY zöld pipa alatt pedig ott van a "check another system" gomb ha valami összetevőt kicserélnél. ez a "mérő" alapból 1250ben nézi, ahhoz h változtass, regisztrálni kell.

2013. dec. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 papagenou ***** válasza:

de érdemes ránézni youtube-on is, hogy mik a tapasztalatok. az r7-tel pl itt egy bf4 video. átlag 27fps de 1080p+ultra

http://www.youtube.com/watch?v=8txZKt4I5fM

2013. dec. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!