Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte GF GTX670 OC 2GB -...

Gigabyte GF GTX670 OC 2GB - jó vétel lenne most?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy jó videokártyát amin elmennek a mai játékok, mert ahhoz kellene, ez kb. 60.000 Ft-ba kerül, az árához mérten jó vétel lenne? Élvezhetőek rajta a játékok? (Gameplayeket néztem, de érdekel a személyes véleményetek) Esetleg ha valakinek van már valami tapasztalata, elárulná, hol tudom megvenni? Mármint tudom, hogy webshopban meg tudom rendelni, de érdekelne, hogy van-e valahol olyan bolt ahol ezt árulják. Békés megyében lakok. Lehet, hogy most oltári nagy hülyeséget kérdeztem, csak nem szoktam venni ilyen cuccokat és ezért nem is tudom, hogy hol van olyan hely, ahol meg lehet venni.


Bármelyik kérdésemre jó ha válaszoltok.


Köszönöm szépen előre is!



2013. dec. 15. 18:41
1 2 3
 21/30 macika55 ***** válasza:

Ne vegyél erősebb tápot csak amit a kolléga javasolt.

Nem nagyon tudsz már tovább fejleszteni ami táp igényes.

2013. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Ha még valaki erre járna, rátaláltam még egy tápra, ami 600W-os, ellenben az 550W-ossal, csak érdekes, hogy 6k-val olcsóbb. Hogy is van ez? :D


[link]


[link]

2013. dec. 16. 15:31
 23/30 anonim ***** válasza:

Annyival gyengébb is, amennyivel olcsóbb:)

Elite Power pont az a tápegység a Cooler Mastertől ami nem a legmegbízhatóbbak közé tartozik.

2013. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Aha, köszi, most így végül a Cooler Master B600 mellett döntöttem (attól függetlenül, hogy nincs szükség ekkora tápra, de azért jó ha van :D), holnap adom le a rendelést az Nvidia GeForce GTX 760-ra és a tápra, kösz a segítséget, várom már nagyon, hogy megjöjjenek, a youtube gameplayek nagyon meggyőzőek ezzel a VGA-val. :DD
2013. dec. 16. 19:55
 25/30 A kérdező kommentje:
És persze még egy kérdés, mert azok sose fogynak el, nem tudod, meddig bírja egy ilyen 4 gigás kártya, mármint hogy meddig viszi még el az új game-eket? Tisztában vagyok vele, hogy lehetetlen megmondani, de úgy egy pár évig még kihúzza valószínűleg magas/közepes beállításokon majd? Köszi! :)
2013. dec. 16. 19:57
 26/30 anonim ***** válasza:

4GB-os a kártya?

Mennyiért veszed?:)

2013. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

[link]


79 ezer.

2013. dec. 17. 16:49
 28/30 A kérdező kommentje:

Úgy emlékszem írtad, de azért megkérdezem, mert biztos, ami biztos, a kártyához oda van írva, hogy:


VGA csatlakozó: VGA: adapterrel; DVI; HDMI + Displayport


Meg a nevében benne van, hogy PCI-Ex16x, az alaplapom adatai közt pedig ez:


Expansion capabilities

One PCI Express* 2.0 x 16 bus add-in card connector

One PCI Express 2.0 x 1 connectors

One PCI Conventional bus connector


Egyik kérdés, akkor valóban beleillik-e, második, mennyire tudja kihozni belőle a teljesítményt, mert tisztában vagyok vele, hogy nem egy nagy durranás ez az alaplap, mondjuk a gép sem volt olyan drága. :D Köszi a választ!

2013. dec. 17. 16:55
 29/30 A kérdező kommentje:
Ja meg ugye ha érdekel a többi: [link]
2013. dec. 17. 16:57
 30/30 anonim ***** válasza:
Annyira nem fogja visszafogni a teljesítményét, nyugodtan veheted, de 79 sok érte, mert 85 körül van R9 280X, ami kb 20%-kal erősebb a GTX 760-nál:) Ha nem találsz R9 280X-et akkor a GTX 770 is van ennyiért, és az is bőven veri a 760-at:)
2013. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!