Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte GF GTX670 OC 2GB -...

Gigabyte GF GTX670 OC 2GB - jó vétel lenne most?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy jó videokártyát amin elmennek a mai játékok, mert ahhoz kellene, ez kb. 60.000 Ft-ba kerül, az árához mérten jó vétel lenne? Élvezhetőek rajta a játékok? (Gameplayeket néztem, de érdekel a személyes véleményetek) Esetleg ha valakinek van már valami tapasztalata, elárulná, hol tudom megvenni? Mármint tudom, hogy webshopban meg tudom rendelni, de érdekelne, hogy van-e valahol olyan bolt ahol ezt árulják. Békés megyében lakok. Lehet, hogy most oltári nagy hülyeséget kérdeztem, csak nem szoktam venni ilyen cuccokat és ezért nem is tudom, hogy hol van olyan hely, ahol meg lehet venni.


Bármelyik kérdésemre jó ha válaszoltok.


Köszönöm szépen előre is!



2013. dec. 15. 18:41
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Bár lehet, hogy elírtam, 4GB, franc tudja. Hülye vagyok ehhez. :D
2013. dec. 15. 18:45
 2/30 anonim ***** válasza:
Nem GTX 660-at akartál írni?
2013. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Taps taps. 760-at. Bocsi. :D
2013. dec. 15. 18:48
 4/30 anonim ***** válasza:

60-ért én inkább ezt venném. + BF4 is jár hozzá.

[link]

2013. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
És az hogy szuperál? Mert az is felkeltette az érdeklődésem. :D
2013. dec. 15. 18:54
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Milyen proci mellé menne, illetve tápegységed pontos típusa?


Egyébként Full HD High/Ultra beállításokon mindent visz, 1-2 játékot kompromisszumokkal (élsimítás nélkül).

2013. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Papíron a processzor Intel Core i3 2100 3.1 Ghz, a tápegység meg 400 watt. Az van odaírva, 2 éve választotta az ismerősöm a gépet csak akkor rám lett sózva az Intel HD Graphics ami borzalom, csak akkor még nem játszottam vele, de most már ideje lenne lecserélni..
2013. dec. 15. 19:08
 8/30 A kérdező kommentje:
Az élsimítás elhagyása pedig nem izgat nekem bőven elég az is ha elmegy high-en. :D
2013. dec. 15. 19:08
 9/30 anonim ***** válasza:

Aha értelek. Tehát akkor a proci most maradna?

Tápod pontos típusát meg tudod még írni?

Vedd le a géped oldalát és rá lesz írva.

Fontos adat, mert nehogy beszarjon a VGA alatt.

2013. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Az jó kérdés. :D Most nem tudom megnézni, de majd holnap talán meg tudom. Egyébként ha feltesszük, hogy elbírná, akkor is van még kérdésem, vagyis inkább feltételezett gondom.. Az alaplap meg egy Intel DH61WW, lehet, hogy lesznek itt még gondok, én aztán nem tudom. De közben megnéztem a Gigabyte-t amit először akartam, ott 500W-ot írnak minimális tápegységkövetelménynek, az Asus-nál meg 450W-ot, úgyhogy lehet még ebből is vehetek újat. Na most már én is érzem mennyivel jobb ha az ember magának rakja össze a gépét. :D
2013. dec. 15. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!