Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Császtok Mennyiböl tudnám ezt...

Császtok Mennyiböl tudnám ezt a gépet felturbóztatni játékra : CPU:intel celeron d 3.4 ghz 2 gb DDR 2 ram integrált videókártya (most veszek bele vidokártyát) alaplap intel táp nem tudom?

Figyelt kérdés
milyen vidókarit ajánlanátok és persze hogyha nem cserélnék benne semmit csak videokarit érdemes lenne -e? Ne tul nagy összegeket mondjatok kösz???

2013. dec. 9. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

10 évvel ezelőtti játékokhoz egy erősebb P4-es proci és egy erősebb akkori AGP-s kátya. Amennyiért ezt beszerzed, kapsz egy fél új gépet.


Jelenlegi vagy pár éves játékokhoz menthetetlen, az egészet cserélni kell.

2013. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és a gép fujitsu siemens esprimo
2013. dec. 9. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Alaplap intel, tap nem tudom. Leirhatnad pontosan mi van benne es mennyid van ra. De jo esellyel cseres az egesz.
2013. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
légyszi irjátok meg pontosan mit kéne benne cserélni és kb mennyibe kerülne hogy a gta 4 és az ehhez hasonló gépigényü játékok elfussanak rajt kösz???
2013. dec. 9. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz cserélni kell:

alaplapot

procit

ramot

videokártyát

esélyesen a tápegységet is


Azaz a gép minden lényeges elemét.

2013. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GTA4 szereti a gyors processzort, feltehetően ebbe a gépbe egy kétmagos Pentium D lehet a maximum. Én nem költenék rá, mivel proci+VGA csere után sem biztos, hogy kielégítő lenne az eredmény, de legalább -relatív- sokba kerülne.
2013. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!